• Pohádka

Vratné lahve (2007)

Skvělá komedie dvojice Svěrák a Svěrák. Vratné láhce jsou komedií ze života penzisty, ale takového, který neumí doma zahálet a tak vymýšlí různé "akce" Jednou funguje jako messeger a objíždí Prahu na Kole pak se uhnízdí v obchodáku a vrací tam lahve. Vskutku povedený film, mohlo by se točit více takovýchto dobrých komedií.

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Skvělý zábavný pořad pro děti. Jetšě ted se na něj ráda podívám, když ho v televizi opakují.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Skvělý seriál - Režisér Filip si dokázal najít skvělé představitele všech rolí. Vůbec tu není na škodu česko-německá produkce. Karel Svoboda se svou báječnou hudbou. A v roli vypraveče, který diváka provází celým seriál báječný Radovan Lukavský. Pro mě je toto snad nejepší seriál, co se kdy v naší televizi natočil.

Karel a já (1942)

Plachta v jedné ze svých nejlepších rolí. Moc pěkné je, jak se baví s Kralem.... "Karle, napij se... hele Božka ti to vypije..." To nemá chybu

Bílá nemoc (1937)

Skvělé herecké obsazení a skvělé zpracování. I když to znám téměř nazapmět, vždycyk na to ráda kouknu. obdivuji vždy vytrvalost doktora Galéna s jakou léčí své chudé. A nikdy nechápu maršála a pak ani ty zfanatizované lidi. Nakonec mu tu nemoc přeju, dobře mu tak!!!

Počestné paní pardubické (1944)

Skvělá kotýmní komedie. Nejlepší jsou tam ansd ty scény u soudu. A hlášky typu.. "Slavný soude, hned ať jde na kůži..."

Scapinova šibalství (1980) (TV film)

Skvělá podívaná. Z těch dnešních bych k ní přirovanal Sluhu dvou pánů.

O Kubovi a Stázině (1988) (seriál)

Jeden z těch starých, klasických, pěkně ztvárněných večerníčků, které se už v dnešní době moc netočí

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Skvělý miniseriálek, který slaví úspěchy i ted. Nejlešpí jsou snad díly s tetičkou a s panem účetním Koníčkem. Pak díl, kdy si Káča vyvzpomene, že chce mít před svatbou vymalováno a malíř Hamouzek jim maluje na stěny jeleny a kdovíco ještě.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

No kdo by to neznal. Vždycky jse fandila vlkovi a jak ten chudák vždycky dopadnul a ještě v těch svých růžových trenclích