Lapis Re:Lights (2020) (seriál)

AKB meets magic.1EP drop. Nehodnoceno

Džibaku šónen Hanako-kun (2020) (seriál)

[Drop 4. ep] Velmi pěkná animace. Zajímavé postavy. Pěkný vizuální styl.Občas i vtipné. Ale... Něco tomu schází. Neudržím pozornost. Vadí až přílišná změna z vážné animace na "child animaci". Myslím, že toto dílko má určitě své obecenstvo. Možná trochu mladší :-) Nebudu tedy hodnotit. ¯\_(ツ)_/¯

Mugen no džúnin (2017)

[EDIT 2020-02-01] Následující je pro ANIME 2019... To nemohu na csfd najít. Toto jsem neviděl. :-) KONEC editu Začátek ušel, pak to začalo být krapek zmatené, poté ohrané a ke konci se to jen opakovalo a ničím nezaujalo. Mám pocit, že jsem ani nedokoukal. Přitom proti pomalým příběhů nemám nic (Mushi-shi miluji). Zde to bylo na jedno brdo a dělalo ze sebe víc, než bylo... Velké zklamání, protože prvních pár episod mě velmi zaujalo. Mugen... 50 %

Free! - Dive to the Future (2018) (série)

Koukal jsem se na první sezónu a tak tak ji přežil. Pak myslím byla druhá a třetí? Teď jsem zkusil episodu 4. sezóny a... Tam se nic nezměnilo :-D Stejné hlášky, stejné charaktery, plavání, přiteplené hlásky a hlášky, toto není pro mě. Svou kategorii si to však najde a ti to mohou zhodnotit lépe. Like a dolfín 1EP drop Nehodnoceno %

Hataraku saibó (2018) (seriál)

Japonská verze francouzského a starého Byl Jednou Jeden Život. Samozřejmě více akční a více afektované a absolutně ne tak roztomilé, jako francouzský originál. Může být dobré, kdo ví. První episoda nebyla zlá, ale nebyl to můj šálek kávy. Spíše bych se koukl znovu na ten starý :-) Byl Jednou Jeden Japan 1EP drop Nehodnoceno %

Sengoku Night Blood (2017) (seriál)

Drop po pár sekundách a proklikání. Jeoffrey vysvětlil vše po protrpění prvního dílu, co jsem "odtušil" v několika sekundách prohlížení.

Konbini kareši (2017) (seriál)

[First Impressions]: Běž Foreste, Běž! By se daly charakterizovat první dvě minuty tohoto počinu. A zbytek episody? Audio (řeč) pouze v levém reproduktoru (vadí víc, než si myslíte), mizerná animace až do míry, že všichni vypadají jako loutky bez srdce, života a jakýchkoli smyslů a nesmyslů a děj tak pomalý, že by mu Tak Jde Čas mohl závidět. Mmj všechny postavy tam vypadají skoro stejně. Alespoň myslím. Usl jsem v půlce. 1EP Drop

Battle Girl High School (2017) (seriál)

[First Impressions]: Střední škola. Dívky s meči většími a širšími, než jsou ony. Nejspíše harém. A.... ... .... nemám sílu psát další slova. 0EP Drop

To Be Hero (2016) (seriál)

Myslel jsem, že to bude mít cenu, nemá. Ani v nejmenším to není zajímavé. "Záporáci", klaďasové, dcera, soused, všichni jsou až příliž přeafektovaní, stupidní a ... Anime spoléhá na IQ tykve diváka. Máte IQ tykve? Tak na to koukněte. Pokud ne a přesto pár 10-minutových episod ustojíte, věřte, že mi dáte za pravdu. 2 EP Drop Nehodnoceno