Poddannyje revoljucii (1987)

Bohužel na dostupných zdrojích (Youtube, ...) nekoukatelné - obraz je oproti zvuku zpožděný o více než minutu.

Je nám osmnáct (2008) odpad!

Kopie italského Noc před zkouškami.  Hovořit o příjemné francouzské komedii tam, kde jediný příspěvek Francouzů je práce překladatele, je holý nesmysl.

Řekni to nahlas! (2020) odpad!

Jakápak "dobrá italská komedie"?!? Jen kopie jihoamerické blázniviny z r.2018. Ta ano, ta si zaslouží hodnotit lépe.

Uščelje Duchov (1991)

Přesně třicet let po natočení padaly z úst "odborníků" stejné věty, které zazněly už v tomto filmu. Kdyby povinně koukaly odpovědné osoby na "Údolí Duchů", slovo Taliban by nikdo neznal.

Le Dindon (2019)

Remake stejnojmenného filmu z r.1951.

Attention au départ ! (2021)

5 minut na nádraží a ve vlaku ve S tebou mě baví svět bylo 1000x zábavnější než celá hodina a půl téhle komedie.

Cuerpo de élite (2016)

Španěláci se toho opět nebojí, za podstatnou část filmu by v korektních USA byli autoři obětí naprosto nekorektních útoků.  ++  Už nejsi v Andalusii, tady si krávy i ženy mohou své milence vybírat samy.  ++  On je zrádce? Hůř, buzerant.

Coexister (2017)

Debilně politicky korektní už je samotné téma filmu, ale oni tam v poslední pětiminutovce dokázali vecpat dokonce i homosexuály :-(

Skąpani w ogniu (1963)

Šlonzáci byli zkrátka historií semleti jak v mlýnku na maso. Když Poláci rozpoutali v Evropě 2. světovou válku napadením Československa, prohlásili obyvatele Slezska s vlastní kulturou i nářečím za Poláky, aby obhájili svoji agresi. Na konci té samé války tu samou národnostní menšinu, jak popisuje i tento film, odsoudili jako Němce.