La cripta. El Último Secreto (2020) odpad!

Pilcherová a Leontýnka s rytířem Brtníkem z Brtníku, taky Indiana Jones, Hon na čarodejnice, Poltergeist a krvesmilstvo. Naťukli i vendettu a (peníze z eurofondů?) imigraci. Hovadina až na půdu!!!  S 13 nominacemi na Goyu si říkám, že Covid-19 se projevuje druhotně i na IQ. Obsazení neherců a amaterismus nedělá automaticky z díla umění, seňores!

Wildcat (2021)

Jdou závěrečné titulky a já si nedovedu vzpomenout na nic, kvůli čemu bych film doporučil někomu ke shlédnutí. Potvrzuji, že v podstatě celý film se odehrává v jedné místnosti, v níž se hlavní hrdinka vykecává se spoluvězněm a jako takový si zaslouží max. 20 minut.

Calibre (2018)

Na Netflix dobrý, ale srovnávací standard v této firmě je hodně nízký. Stokrát viděno, do hodiny zapomeneš.

Direktor (1969)

Technická a historiografická stránka příběhu bez umělecké invence: https://www.valka.cz/15335-ZiS-5-americke-zaklady-sovetske-legendy

Whiteout (2019)

Dvojka jede z večírku a na zasněžené silnici to ubrzdí těsně před nereagujícím chlapem. Řidičova partnerka se ve stojícím autě chová jako kráva a než se něco stane, málem dojde na rozvod. 9 a půl minuty se nic neděje a člověk zůstane v obraze i při rychlém posouvání, poté zvrat + minuta bez přetáčení a už jen titulky.

Hot Water (2021)

Režisér je evidentně fanoušek osmdesátkových plážových komedií. Hodně se ale od té doby změnilo: všechny holky jsou dnes zahalené, všichni zestárli a příběh (kterého v podobném typu filmů nikdy moc nebylo) je ještě plytší. Dinosaurus na skútru v upoutávce je jediná zábavná věc ve filmu.

Mossad (2019)

„Já vím, co si o mně myslíš, já si o tobě myslím totéž! - Že mám super kozy?“ Aaronman a Leningrad pojmenovaný po Lennonovi ... Spousta dobrých fórků, škoda toho dabingu, v originále bych si to určitě užil víc. Jinak jsem to měl naopak. První třetina (to byl opravdu okopírovaný Leslie Nielsen) mě vyloženě nudila a až postupně to nabíralo grády.

Cruella (2021)

Prvních 5 minut objasní, proč Cruella nemá ráda dalmatiny a na zbytek filmu nemá cenu koukat. Maximálně na nějakém NEPLACENÉM streamu, aby vás to nestálo ani peníze, ani čas (5+5 min na shlédnutí postačí).

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Milionkrát viděno, nevtipné, i když profesionálně natočené. Aspoň že na Salmu se stále dá koukat.