Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Nebyť tej nálepky „podľa skutočnej udalosti“, tak to zrejme ihneď zotriem priemerom a skonštatujem, že takýto naivný a nie-uveriteľný scenár by bol najhorlivejším kandidátom na zlatú malinu...lenže!Frank naozaj existoval a bezohľadne sa zahrával s daňovákmi, políciou, FBI a úplne všetko mu hralo do karát(teda aspoň prvé dve tretiny :)Fakticky neuveriteľný príbeh jedného chytrého podvodníčka, ktorý v Amerike spustil úplne novú vlnu falšovania.Úžasný film a výborný Di Caprio, zahrať si takúto rolu v podstate herca nieje nič ľahké a Leo to zvládol bezchybne.A Tom Hanks ako čerešnička na torte.

Ils (2006)

Toto by človek fakt nevymyslel, darmo najlepšie a hlavne najdesivejšie scenáre píśe sám život...a TheMaker tu ma fakt nechutný spoiler, takže radšej menej čítať a viac pozerať, pokazilo mi to minimálne tu jednu hviezdičku v hodnotení.

Iluzionista (2006)

Neuveriteľné sklamanie čo sa týka Edwarda, tu je ťažko z formy a všetko jeho charizma z tých klubov, kultov a strachov jednoducho vyprchalo a ja tomu nerozumiem...toto a neskorší Hulk patrí k jeho najhorším hereckým výkonom.Edward vráť sa! a hlavne zmeň svojho agenta, kým nieje neskoro!

Impostor: Živá zbraň (2001)

Takéto efekty znesiem pri babyolne 5, alebo starších dieloch star treku, ale určite nie pri hviezdami nabitom scifi z roku 2001 a rozpočtom 40,000,000$.

Informátoři (2008)

Příběhy několika postav (rocková hvězda, filmový producent, televizní reportér, feťák či dokonce upír), které na první pohled nemají nic společného,...a oni fakt nič spoločného nemajú, 5 pilotov k piatim neexistujúcim seriálom zlepené do jedného k smrti nudiaceho snímku.Hviezdička za Rourka a Renfra.

Inimă de țigan (2007) (seriál) odpad!

Tí herci nevedia hrať ani spánok.

Inland Empire (2006)

Vydržal som takmer hodinu a pol.Na recenziách typu “Has he lost his fucking mind?“ asi niečo bude.NEPOZERATEĽNÉ!!!A podľa toho čo tu čítam zrejme aj nedopozerateľné.

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Nechápem čo sa všetkým na tomto páčilo, Al Pacina mám fakt rád, ale toto bola neskutočná nuda, jeden z mála filmov, čo som nedokázal dopozerať dokonca.

Insomnie (2002)

Od filmu kde sa stretli Nolan, Pacino a Williams som čakal ozaj viac.A ako vravieval strýko spidermana, s veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť :)

Invaze žraloků (2008) (TV film)

Nevedel som, že žraloky vydávajú zvuky ako Tyrannosaurus Rex....