Na prahu temnot (1987)

Rozpočet: USD 5,000,000...Jeden z najoriginálnejších pohľadov na upírov, rozhodne stojí sa zhliadnutie ak si myslíte, že vás z upírčiny nemože už nič prekvapiť.Tento film som zháňal takmer rok a musím priznať, že to za tu námahu stálo.

Nenávist (2002)

6 ročný šikmooký chlapček, čierny mrak(či vlasy či čo to bolo) a jedna stará pani.K posraní desivé!

Nesnesitelná krutost (2003)

Veľmi slabé, Coenovci už toho dokázali na poli komédii oveľa viac a tým nemyslím len Big Lebowského.Celý film som v podstate čakal na toho sipáka, ktorého tu všetci vychvaľujú do nebies a ani ten bohužiaľ celkový dojem nezachránil.

Nesvatbovi (2005)

Za fakt podarené fóry musím hviezdičku pridať, takto som sa už dáávno pri žiadnej komédii od srdca nezasmial.Životná úloha Willa Ferrella.MA THE MEATLOAF....FUCK!

Neúplatní (1987)

Nemá to Al Pacina, nemá to kultové hlášky, ani krásnu Michelle Pfeiffer, ale má to vskutku podarený scenár a Al Caponeho :)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Hollywoodske super-efektne natočené pokračovanie filmu Hulk s vynikajúcimi hercami a so scenárom prázdnejším ako 30 sekundová reklama na t-mobile :)Hlavnú rolu, ktorú stvárnil Edward Norton,si mohol zahrať naozaj hockto aj niejaký Michael Dudikoff a vobec by ste si nevšimli rozdiel, nemože zato chudák Edward, ale bohužiaľ scenár, ktorý nedal šancu ako hercom tak ani zmysluplnému využitiu vysokého rozpočtu.Oproti prvému hulkovi jednoducho nepoužiteľný snímok, pri ktorom najvačšie vzrusenie zažijete keď ho dokážete dopozerať dokonca a nezaspíte pri ňom.

Next (2007)

Možno mi neuveríte, ale pri pozeraní tohto filmu som sa cítil ako sám Nicholas, vždy som vedel dve minúty dopredu čo sa bude diať :)Klišoidné klišé s príšernou Jessicou Biel a Cageom vo svojom najhoršom hereckom období, snaď sa z toho raz vyseká a opať bude robiť dvorana Lynchovi či De Palmovi.