st.jim

Michal Stoev

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 4.1.2019  20:51

Velmi příjemný animák, co má ještě lepší soudtrack :)

• 3.1.2019  21:37
    Bird Box (2018)

Herecké výkony a režie, ok. Bohužel těch nesmyslů je ve filmu dost a některé jsou až komické. To by se dalo překousnul a i to, že druhá půlka se vlekla jak důchodce na cestě k okýnku na poště. Neberu ale to, že v závěru se človek vlastně nic nedozví. Aspoň mohli naznačit z kterého zadku ten větr přivál a proč.

• 2.1.2019  21:56
    Annihilation (2018)

Nuda v duze :/

• 13.12.2018  20:23
    Rebelka (2012)

Pro zrzky jsem měl a vždycky budu mít slabost :))

• 27.10.2018  21:01
    Escobar (2017)

Nečekal jsem žádný zázrak, ale tohle byl opravdu průser. Slabý scénář, zabíjí celý film. Nedokáže ničím zaujmout, udělat si vztah ani k jedné postavě, či vtáhnout diváka do děje. Příšerná nuda umocňuje i dvouhodinová stopáž. Seriál od Netflixu je úplně jine kafe. Měl jsem pocit, že piju dvakrát přelitý lógr jihlavanky. Tento film mu nesahá ani po paty, natož po kotníky :)

• 21.7.2018  17:03
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Slibně vypadající sajsfikšn s dobrými recenzemi, slibnou grafikou a námětem.....co víc si přát. Kámen úrazu se ukáže hned na začátku. Neskutečně nudný a roztahaný scénář sráží celý projekt do kolen. Je tu až příliš zbytečných scén a dialogů, které pouze natahují čas a ruší celý zážitek.

• 13.6.2018  21:00

Co k tomu říct.......Děj žádný, scénář průměrný, herci hrají dobře a bojové scény jsou natočené taky hezky. Bohužel sledovat 3 hodiny neustále to samé: neustupujte, držte pozici, máme přesun, střilejte, občas nějaký voják před smrtí si vzpomene na svoji milou, či rodinu.....to začne nudit. Znám hodně válečných filmů, co jsou mnohem lepší.

• 10.6.2018  21:34
    Noční hra (2018)

Nevím, zda se na mém hodnocení nepodepisuje návrat z kina po návštěvě dámského klubu. Každopadně vím, že kdybych si se sladkou Rachel chtěl někdy takovou hru zahrát, tak při ošetřovaní ruky by mi mohla rozpárat celé břicho a stejně bych byl naprosto spokojený a házel zamilovaný pohledy na ni. Film, který neurazí, baví a je vhodný do nepohody :)

• 31.5.2018  20:28

Herecká trojce Wilís, Momoušek a Gůdmen byla paráda. Škoda jen, že to nedostal do ruky třeba Guy Ritchie, dopadlo by to rozhodne lépe :)

• 13.5.2018  20:07
    Jak se staví superauta (TV pořad) (2015)

Dva amateri predelavaji drahe auta. Kdyz jsem videl, jak zpras.... “upravili” Panameru, tak bych si od nich nekoupil ani kolobezku :D

• 8.5.2018  19:08

Nechapu, jak Liam mohl kyvnout na takovou slataninu. Film se mel jmenovat Nuda ve vlaku. Pane scenaristo, kuchar z hovna lahodny krem nenamicha. Mel byste si z toho vzit ponauceni.

• 23.4.2018  21:13

Mam slabost pro sexy zrzky a sympataka Rockna. Hereci, rezije, pribeh i humor.........snaha pro vse dobré byla velika. Bohuzel chybelo kouzlo prvniho Jumaji, ktere jen tezko muze nekdo vratit.

• 26.11.2017  18:41
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Nečekal jsem, že se najde seriál na který budu koukat s otevřenou pusou. Slupl jsem ho jako studenskou pečeť. Mrazivě mysteriózní, nádherně fantasy, nehty kousavě dramatické a bojácně hororové. Výborná režie, herecké výkony (hlavně těch nejmladších), ten příběh......a ta hudba. Je to jako bych se vrátil zpět v čase. Moc se těším na 3.sérii :)))

• 15.9.2017  19:34

Nepoživatelné :-)

• 7.8.2017  22:10
    Orel Eddie (2016)

Kdo se nebavil, tak je trotl. Ten film byl tak vyborny, ze po jeho skonceni jsem mel chut vyslapnout si devadesatku. Kouknout se dolu, pos.... se z te vysky a zase po svych dolu :D

• 16.4.2017  22:12

Achillovou patou filmu je scenar. Jeho prekombinovanost prechazi s pribivajicim casem na blbost, ktere se clovek zacina smat a kroutit nevericne hlavou.

• 31.3.2017  21:30
    Pasažéři (2016)

A proč ne? :)) Velmi příjemné překvapení, které zpříjemnilo i tak příjemný večer.

• 27.3.2017  23:33
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Další trapný pokus o krimi seriál :)

• 6.3.2017  23:02

Pohodová komedie na pohodový večer :)

• 5.3.2017  21:03

Jedním slovem nuda :(

• 2.2.2017  22:27
    Příchozí (2016)

Velmi dobry film s naprosto uzasnou Amy, ktera...... ach :) Rezie, herci, efekty, hudba, vse bylo vyborne. Presto vsechno vim, ze si ho znovu nepustim. Podruhe by to uz nebylo ono :/

• 27.1.2017  22:54

Škoda slabšího závěru, který mohl být......lepší. Každopádně smekám před každým rejžou, který dokaže udělat "baf" a já se leknu :))

• 20.1.2017  05:16
    Nádraží (TV seriál) (2017)

Toto jsem nejak nepobral :)

• 16.1.2017  22:38
    Birdman (2014)

Ani jsem to nedokoukal, protoze z te nudy bych si ukousal nehty i s prsty u nohou. Uz si ani nepamatuju, kdy vic bylo vysvobozujici stisknout tlacitko stop pri prehravani :))

• 9.1.2017  23:02

Je to krásné pohlazení na duši. Nemám, co bych víc dodal :)

• 9.1.2017  22:56
    Last Knights (2015)

Moc dlouhé, předvídatelné, ukecané, nijak napínavé ani nápadité. Uvidět a zapomenout :)

• 2.1.2017  19:01

Dalo by se říct, je to hodně dobře natočená a napínavá zombí kousačka, která má bohužel i své chyby. Filmu nesluší příliš dlouhá stopáž, předvídatelné situace a neskutečně hloupé chování postav, které jsou někdy až otravné.

• 1.1.2017  10:49
    Teorie tygra (2016)

Konečně Česká komedie, která není trapná a je pohodově zábavná :)

• 14.12.2016  05:33
    Etiketa (TV seriál) (2004)

Poučné a přitom zábavné. Pořad, který se jen tak nevidí :)

• 9.12.2016  17:40

Nádherná grafika, pěkná hudba, fantastický Hank :))) I tak se to s Nemem bohužel nedá srovnat. Je to takový lepší průměr.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19