Světová válka Z (2013)

Jasně, děj byl nuda, a občas nějaký blbosti (ale ve kterém filmu ne). Přesto všechno, skvěle natočeno a zahráno. Já jsem se bavil celý film.

Elysium (2013)

To, co mi chybělo v Oblivion, dostal jsem tady. Akční, takové tyto filmy mají být, pane Kosinski!!!!

Podfukáři (2013)

Nolan se jenom směje, protože Podfukáři nesahají Dokonalému triku ani po paty. Vizuálně překrášlená hra, kde přemýšlet nemá vůbec žádnou cenu. Protože vše, co dává smysl, je vlastně nesmysl. V jednoduchosti je krása a síla. Toho se bohužel tvůrci Podfukářů nedrželi. Uvidět a zapomenout na tento pouze průměrný film. Velké zklamání.

ATM (2012)

Už dlouho jsem se tak u hororu nepobavil. Ten, kdo psal ten scénář, by potřeboval zavřít na noc do toho bankomatu.

Empire State (2013)

Není to akční, není to drama......je to spíš taková ze života nuda. Film u kterého nebude vadit, když usnete. Nezasmějete se, nehty si neokoušete, nebudete valit oči, jak létají kulky. Prostě další zbytečná hodina a půl vašeho života.

Amorův úlet (2006)

Šílená, ale naprosto šílena komedie, která se dala vydrzet jenom kvuli Isle :)

Hon (2012)

Sám nevím, co vlastně napsat. Mads byl úžasný . Výborně natočený a zahraný film. Bylo velmi zvláštní sledovat bezmoc na obou stranách. Přesto všechno mi tam něco chybělo.

Sezóna zabíjení (2013)

Na to, jaký je Johnson "břídil", tak to kupodivu dopadlo dobře. Samozřejmě ve srovnání s jeho předešlými počiny. Spíše nudný a ničím nezajímavý příběh má zachránit Rob a John. Nějak se to nepovedlo.

Kouzelníci (2013)

Uffff. 5x......zasmál jsem se 5x. To je na komedii hodně málo, nemyslíte?

Bezpečný přístav (2013)

V jednoduchosti je síla a krása. V Bezpečném přístavu to ovšem tak není. Přeplácané a šíleně překombinované. Po shlédnutí jsem si řekl, že scénář musela psát mužem nepolíbená žena......omyl, psaly ho dvě ženy :DDD