Bigfuckman

Skype: daemon_jack

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 15.5.2019  22:14

Usměvná parodie na Čelisty!

• 6.2.2019  22:00

Logika si vzala dovolenou, efekty z dob Atari system a nesounáležitost s hlavními "herci" to je koktejl The mutant chronicles

• 4.2.2019  22:23
    Hunger Games (2012)

Až příliš reálné nahlížení do budoucnosti ala NWO! Inu jak už věděli Římané : Dejme lidu hry - opomene bídu a utrpení! Dejme lidu věc cennější než strach! Dejme jim naději! Ale pouze jiskřičku! Mrazivé a k zamyšlení

• 3.2.2019  20:14

Roden se svinsky úlisně zmocnil role stbáka, že úplně zastínil fízlàckýho Donutila! Za ten výkon co z něj jde mráz po zádech by zasloužil lva!

• 27.1.2019  09:26

Další chvástání ústřední teenagerovské dvojice s talentem pro všechno a s hláškami které by nevypotil snad ani kromaňonec na lovu antilop, tvářící se rádoby, že sežrali rozum celýho vesmíru a s kameným výrazem v ksichtě by si s nima nezadal ani slavný guvernér Arní! Tento labužnický filmařský pokrm si své fanoušky najde snad jen v uhrovatém publiku náctiletých hermafrodů! Zamrzí angažmá zkušených herců a rozpoluplná režie Luca Besona! Tohle je fakt zklamání!

• 20.12.2018  11:41
    Sestra (2018)

Nepochopil jsem smysl neustálého modlení jeptišek, když se Valak stejně projevoval! Asi kvůli doplnění atmosféry! :-) . Hroby vytvoří nepropustnou bariéru jenž zabrání expanzi zla a proto si ani upostřed krchova farář nemůže oddychnout (krátkodobě) od bubáka Valaka. A ta Abatyše, o kterou zbylé jeptišky ani tak moc neřešily no chybělo tam dost věcí pro selsky smyšlející lid

• 9.12.2018  22:08
    Kvarteto (2017)

Bezduchá slátanina

• 25.10.2018  19:29
    Tomb Raider (2018)

Naturalističtější a lépe se přiblíživší ke cooltovní gamese toť nový Tomb Raider. Ano má to hluchá místa a občasné logické postupy jsou na pováženou (kdybych sám byl na pustém ostrově 7 let asi bych ho prohledal lépe než zdejší tlupa otrokářu s pucflekama). Každopádně lištičku Alice Vika(ka)nder osadili na hlavní roli squěle!

• 30.8.2018  09:04

Moc pěkná agitka citově smýšlejících anglicko-emerických vojaků a politiku, kteří si přehazují odpovědnost jak horkej brambor! Fakt někdo věří tomu že by je v bombardování zastavila mladistvá prodavačka chleba??

• 3.7.2018  22:31

Tak takhle jsem se u pohřbívaní těl(a) ještě nenasmál!

• 21.5.2018  21:23
    Single Lady (TV seriál) (2017)

Seriál stojí a padá na hereckém umu Plodkové. Ostatní se jen vezou. Bohužel má seriál příliš mnoho hluhých a opakujících scén. Ty s rozhovory s taxikářem patří ještě k tomu lepšímu, ale proč musí doprdele v každým díle prudit matka a to i opakovaně telefonickým rozhovorem!

• 28.12.2017  09:19
    Tybys (TV seriál) (1979)

Nebát te socialistické agitky, přidal bych 1 star navíc. První 3 díly na to rozhodně měli. Rozhovory party Tybys mě nejednou pobavily, obzvláště exceloval Karel Vochoč!

• 10.11.2017  05:31

Ten drill co musej tuleni absolvovat má jednu záásadní chybu postrádá logické myšlení a předvídatelnost. Tak předně totální hovadina pustit zajaté civilisty. Myslím, že by svázaní ke stromu do rána nezmrzli, ostatně jako nermrzl raněný Marky Mark pod jezevčí skálou! Další magořina - když pustím civila a očekávám tím pádem vyzrazení a útok, nevím proč při pasivním ústupu musí jednotka pořád odpočívat. I zde platí kdo uteče vyhraje. No a další totální blbost - pomalý výsadek posil bez krycí palby a jako třešnička na dortu útok Apače na Talibanskou jednotku, který když doletí a zaměří na cíl tak mu dojde palivo a vrací se na základnu! Kdyby to nebylo podle skutečné události tak se od srdce zasměju, ale jestli totok jsou osvědčené postupy US Navy seals tak to je na kulku mezi oči! 4 hvězdy dávám za výbornou kameru a herecké výkony! Scénář kdyby nebyl podle true story by zasloužil max. 2 hvězdy!

• 24.9.2017  20:16

Za práci s kamerou dávám 2 hvězdy.

• 10.9.2017  18:53

Od plného hodnocení film sráží jeden velký problém! A to komunikace mezi zvířaty a člověkem. Všechny zvířata ve filmu si rozumějí vše krom Mauglího, který rozumí jen pardálovi, vlkům, tygrovi, hadovi, mědvědovi, kdežto slonům, opicím krom skrmeného obřího orangutána kupodivu ne. Nejsem příznivec dabování zvířat a myslím si kdyby si dali tvůrci trošku lépe záležet, že to šlo udělat i bez mluveného slova jakože posunky, pohledy, gesty a podobně. Jinak ale je kniha džunglí pojatá velmi dobře. Efekty, dynamika děje i příběh jsou na slušné úrovni. Tak pozvedněme rudý květ a hurá do džungle!

• 2.5.2017  19:35

Tak tohle je ujetina jak Brno! Co Ti tvůrci musej sjet než tohle vypustí do èteru?!

• 6.4.2017  21:38
    Dealer 2 (2004)

Surovy, nechutný a uvěřitelný!

• 12.2.2017  18:08

Prostě anglická pezka z Jeruzaléma

• 29.1.2017  10:37

Už se mi ty tvrdé drsňacké emerické jednotky, které když jim jde o kejhák, brečej nat tím jak milujou své rodiny a jak by byli raději s nimi zajídají. Tohle jen jen další slatanina co ukazuje zas a jen ty dobrý hochy ze států co přišli dělat s kvérem v ruce svobodu a oni jsou ti jediný kdo má vždy pravdu a umějí všemu (celkem opožděně) velet!

• 16.10.2016  09:18

Nedalo mi to nepřirovnat Návštěvníky k počítačové hře Mafia. Tak 1.díl u obou byl skvost, perla, super zábava, druhý díl u obou byl již trošku vyčpělý a snažil se ždímat co to jde z událostí jedničky. Vcelku i při přes pár těžkoodpustitelných věcí se to povedlo, ale třetí díl u obou se snaží ukrojit slávy svých předchůdců hlavně díky značce respektivě jménu titulu. Tohle je fakt špatný, nepovedený a humoru jak šafránu. Návštěvníci 3 nastavují zrcadlo úpadku francouzských komedií a opravdu to nezachrání hvězdy jako Clavier a Reno, i když i zde se Clavier (Jacquouille) předváděl obstojně, leč nestačilo to a předešlým dílům to nesahá ani po kotníky. Teď jsem si ještě vzpoměl co Návštěvníky 3 spojuje s Mafií. No přece Marek Vašut :-)

• 2.10.2016  18:32

Zajímavý počin režisérky Leontýnky, bohužel škoda, že poslední! Odporné a zavržení hodné momenty při odsunu židů do Osvětimi vlakem ne zrovna 3. třídy jsou zpracovány velmi uvěřitelně!

• 24.7.2016  13:37

Píši To poprvé neb jsem viděl film, po asi 6 letech četl knihu a poté o5 jsem zhlédl tento originální švédský thiller. Ta kniha je prostě pecka a i když má snímek delší stopáž, stále mi to přijde oproti knize velmi velmi strohé nicméně kvalitní.

• 4.7.2016  21:39

Odbouchnutá časoprostorová kontinualita

• 5.6.2016  10:02

Na období II. světové války jsou pro mě Poláci nejlepší v nejsyrovějším podání toho humusu co ta doba vyprodukovala za pokřivené charaktery. Inu ve smutném epicentru událostí je to nasnadě. Kameny na pevnost to jenom potvrzují!

• 28.4.2016  06:34
    Gamer (2009)

Tak jestli takhle odporně se má linout technologická budoucnost tak hurá do hor na samotu! Hodnotím 5 hvězd za námět a místy syrovou atmosféru , 4 hvězdy za místy odborné scény, 2 hvězdy za herecké výkony a 1 hvězdu za logické díry. Souhrn průměr!

• 10.4.2016  10:20
    Zmizení (2013)

Opravdu nervák až do samotného včas zakončeného finále. Mrkáček Jack Gyllenhaal umí krotit nejen hory, ale obstojně by se uživil jako detektiv. A věčně správně chlapsky drsný Jackman má i bez drsných titanových pařátů ránu jak z děla. -:)

• 12.3.2016  16:22

Kryštof Hádek tu smažku hraje výborně! Na zabití!

• 29.2.2016  15:53
    Zakázané uvolnění (2014)

Tenhle paskvil asi nejlepe zhodnotil sedící opilý účastník té tragické svatby. Co nova vyprodukuje nad tím zůstávají jen oči pro pláč.

• 15.2.2016  15:05
    Vejška (2014)

Stejný jak gympl. O hovně! Pořád ti samý pseudoherci a neherci co tu nic nepředvádějí. Jediné dobře počin od Vorla staršího byl Trpajzlík.

• 14.2.2016  09:47

Naomi zde předvedla své dispozice (herecké i tělesné) na výbornou a z filmu mám motáka většího než z pozdního návratu restauračních zařízení. Ale ta atmosféra tu Lynch prostě umí!

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21