Hit storočia (2007) (pořad)

Celkom dobre sa na to pozeralo a niektoré pesničky, ktoré sa tam spievali patria medzi klasiku, ktorú má rád zrejme každý, takže nie je o čom. Prudko sledovateľná záležitosť.

Miliónový tanec (2005) (pořad)

Keď nič iného, tak som si pozrel v telke aj toto a musím povedať, že ma to bavilo rozhodne viac ako superstar.

Je to možné? (2000) (pořad)

Ešte kým to Jožko Pročko nezačal veľmi preháňať, bola jeho relácia veľmi zábavná, priniesla niečo nového do televízneho sveta. Veru, spomínam si na niekoľko okamihov, pri ktorých som sa skutočne pobavil a byť na mieste nachytaných ľudí, zrejme by som sa zložil k zemi. Možno trochu kruté, ale sranda.

Spiderman (1994) (seriál)

Bolo to síce dávno, ale pamätám sa, že som to sledoval často, tak sa mi to zrejme páčilo ( brať trochu s rezervou ).

Spiderman (2003) (seriál)

Tento štýl Spider-manovi skutočne pristane, vždy som sa pobavil a celkovo to vyznieva takým pekným dojmom. Spokojnosť.

Scooby-Doo (1976) (seriál)

Za tie staré časy, keď som sa na tento seriál každú sobotu tešil, jednoducho musím dať plný počet, pretože si skutočne vážim, že pred tými tridsiatimi rokmi robili ľudia rozprávky ( hlavne tie televízne ) úprimne, a nie na úkor toho, aby to všetko malo nefalšovanú auru braku, ktorý tlačia súčasným deťom ( ale aj dospelým ľuďom ) do pozornosti. A to hovorím, prosím pekne, ako človek, ktorý si bez televízie nedokáže predstaviť deň. Možno som trochu odbočil, ale nedalo mi to, chýbajú mi takéto veci v telke.

Let 29 (2005) (seriál)

Nezáživné, nezaujímavé, miestami celkom otravné, zbytočne lacné a aj na tú polhodinu alebo koľko to trvalo neskutočne dlhé. Ale priznám, že keď skutočne, ale naozaj skutočne nič iné nie je, dá sa pozerať aj toto. Teda, tých 5 až 10 minút určite.

Flákači (1995)

Je to trochu iné ako Clerks ( hodilo by sa povedať, že po nich prešiel Kevin na ďalší level ), ale stále si to drží normu tej starej známej "smithčoviny", ktorá teraz pôsobí veľmi úprimným dojmom. Zo začiatku som si nevedel zvyknúť na novú dvojicu kamarátov, ale dalo sa to pomerne jednoducho a ani to dlho netrvalo, pretože sú obaja dosť sympatický na to, aby si divákov získali. Možno trochu dlhší rozjazd, ale keď sa to rozbehne, stojí to za to. A je to celé, prekvapivo, až mimoriadne civilné ( čím narážam hlavne na rozhovor hlavného hrdinu so Stanom Lee ).