Sherlock Holmes (2009)

Jude Law byl z počátku nezvyklý doktor, ale docela to zahrál skvěle. A Rachel byla zase hustá. A o Robíkovi nemluvim, neb je to ta jistota.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Tak to byl hodně brilantní film - díky pozitivnímu duchu, ve kterém se nesl. Až na jednu postavu, která byla potvorou, tam nebylo nic zákeřného. Sice tam byli jen tak tři čtyři pořádný Ferrellovský scénky. Na "Táta je doma" to nemá. Ale opravdu je to moc pěkná oddychovka.

Až na krev (2007)

Moc mě zasáhlo, jaká to byla doba. Předešlé generace pro nás udělali hrozně moc. Na druhou stranu velice souhlasím s názorwm "Radyo".

Honba za diamantem (1984)

Vzhledem k době, ve které jsem ho viděl. Byla to doba, kdy filmy v kině dávali během roku i třikrát. Chodili jsme na ně potom pokaždé. A vždy to byl zážitek. Příběh OK. Vše OK.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Tady v tom jsem si oblíbil Aleca Baldwina i Tinu Fey. A objevil jsem si Tracyho Morgana. I když Tracy už nikde není tak skvělý jako tady. Je to šílená pecka.

Vlastníci (2019)

Libové komunikační drama, i když na druhou stranu to nemá takovou hloubku, kterou neumím popsat.. Bylo to velmi úsměvné a konec byl monstrózně proveden. Pěkně se s tím tvůrci popasovali. Jen co je pravda.

Vis a vis (Antena 3 / Fox verze) (2015) (seriál)

Totální trapas. To bych chtěl, abych byl zavřenej ve španělským lochu. Vězenkyně si zajdou do kanceláře ředitelky a doběhne tam bachař a řekne: "Byla rychlejší, Omlouvám se." No co to je? Dlouho jsem nedal tak nízké hodnocení, protože radši nehodnotím příliš nízko, ale teď je to nevyhnutelné.

Eli Stone (2008) (seriál)

Sledujeme v neděli odpoledne v době nouzového stavu Covid-19. A celkem to jde. Na opakované sledování to nebude, klidně ovšem doporučuji.

Raoul Taburin (2018)

Hodně příjemný film - pohodovka. Příběh pro potěšení. Hezké prostředí a příjemní herci. Nádherná atmosféra. Nelze očekávat něco velkolepého. Zkrátka jen naslouchat vyprávění.