Královna prokletých (2002)

Obrovská slátanina....jako vůbec to na mě nedýchlo upírskou atmo. Vypadalo to hodně lacině, protože to laciné bylo, scénář nic moc, hudba nic moc, herecké obsazení taky nic moc, prostě a jednoduše spíš NIC než MOC.

Nemilosrdný střelec (2007)

Totálně utopistický mandžern(kombinace westernu a žluté barvy(ne nejsem rasista), kdesi v mandžusku, nebo kde), který rádoby přináší jakousi inovaci. Pokus o lyričnost a umělecké vyznění smrdí jak leklá ryba a až na pár akčních sekvencí je to naprostá zhovadilost.

Rychlí a zběsilí (2009)

Kvalitní jednohubka na odreagování. V podstatě je to furt to samý, akorát se to vrací zpět ke kořenům s Vinem a tím druhým uzdisráčkem(Paul?). Takže neprůstřelnej scénář to nemá, ale to mohl čekat málokdo. Jelikož se považuji za odborníka alias, když přijdu k autu, okamžitě poznám, kde má předek a kde zadek a kde kufr a kde volant, tak musím podotknout, že ..nekdy zapomínam interpunkci ). Sem tam se rozjiždím se zataženou ručkou, ale kdo ne, že. Vsadim tatíkovy přední gumy, že aji Dom to sem tam zasklí.

Star Trek (2009)

Velká paráda, kterou jsem si patřičně užil. Postava mladého Kirka je naprosto skvěle napsaná a vpravdě si dokážu těžko představit, že by ji někdo zmáknul jako Chris Pine. V podstatě se celej film točí kolem zápasu v blátě Kirk vs. Spock, kdy představení obou zápasníků a vývoj jejich vztahu dává filmu stěžejní náboj. A tady přicházím se svým bohužel, kdy mi to přišlo trošku na úkor epičnosti celého děje.Tomuhle byla podřízena celá kostra filmu a ta romulanská záležitost byla jenom tím blátem ve kterém si to hošani rozdávali :). Ale popravdě sem se bavil jako už dlouho ne a chci to vidět znova a doufám, že bude brzo pokračování a taky by mohl u kormidla sedět J.J a vůbec to byla paráda jak cip.

Highlander: The Search for Vengeance (2007)

Pro highlanderovský svět mám už od malička slabost. Škoda jen, že tady se nepovedlo vymyslet pořádnou dějovou linii, protože tohle bylo přímé jak ostrovtip předškoláka. Začínám mít pocit, že většina anime to hraje na formu na úkor obsahu. Nutno podotknout, že filmová zpracování taky neoplívají bůhví jakou kvalitou. Možná by si highlander zasloužil větší pozornost a pořádné zpracování ve stylu dnešních komix filmů jako jsou hellboy nebo spidey. Ale i tak nemůžu, než za čtyři. Nostalgie neumírá

Comeback (2008) (seriál)

Pokus o sitcom.......hate NOVA.....Jedna hvězda za to, že se to snaží o rockový koule........

Stmívání (2008)

No, mezi dvěma tábory obdivovatelů a odpůrců, musím já zůstat nestraníkem. Přihnojit tu stopařskou eskapádičku, tak to bylo rozhodně někde jinde. Nicméně, jak už tady někdo řekl je to pro lolitky a věřím tomu, že nejedna EMO dušička zaplesala, minimálně nad tím upírským albínem. Už vidím ty mladý trotle jak nasazujou vampire look. Jak už jsem řek, vytočila mě ta rozehraná a bezprostředně na to okamžitě utnutá konfrontace upírských klanů. Už to vypadalo, že bude tango, ale bylo jenom "čačača" a šlus. Málo prostoru, nebo spíš žádnej dostali ostatní vampíři, což je fakt škoda. Prostě ono romantické vlákno nemělo být páteřní. Jinak to šlo, bavila mě kamera a celkovej visuál.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Ani se není čemu divit, tohle monstrum vzešlo z dílny NOVY, což je v naší zemi epicentrum nevkusu, pokleslé zábavy a totální zabedněnosti. Vypálit, zakázat, zrušit, dramaturgy a tvůrce všech jejich pořadů vypráskat za hranice do polska a natáhnout za nima ostnatej drát.

Časové pásmo bylo změněno