Královna prokletých (2002)

Obrovská slátanina....jako vůbec to na mě nedýchlo upírskou atmo. Vypadalo to hodně lacině, protože to laciné bylo, scénář nic moc, hudba nic moc, herecké obsazení taky nic moc, prostě a jednoduše spíš NIC než MOC.

Comeback (2008) (seriál)

Pokus o sitcom.......hate NOVA.....Jedna hvězda za to, že se to snaží o rockový koule........

Max Payne (2008)

Jelikož je to podle herní předlohy, tak máme zpětnou vazbu jasnou. Tak nějak asi kluci v hollywoodu přemýšlí, aspoň já v tom teda žiju. Tenhle scénář psalo naprostý hovado a nedal bych mu za to ani kůrky ze spodní strany chleba. Max je nejvíc nejplošší postava pod sluncem a ve srovnání s ním má Milla Jovovich obrovský 5tky. Mark Wahlberg mě sfiňsky zklamal, protože tady se prodal fakt pod cenu. Po dobrých počinech jakými byly třeba Invincible, nebo The Departed vletí do takové p94oviny, ktrou Payne bezesporu je a to mi nevymluví ni Olga Kurylenková, od které bych si klidně nechal zkurvit život). Každopádně vřele nedoporučuji, bo 100 minut života je až příliš vysoká cena. 1 hvězda za ty halušky.

Pěsti smrti (1976)

Ja mám rád tyhle asijský kung-fu srajdy, ale co je moc, to je moc.

Poslední legie (2007)

Prvních asi 15 minut se tvářilo, že by to šlo, ale pak se ukázalo, že to teda rozhodně nepude. Větší slátaninu sem neviděl. Takovej chabej pokus mixnout trochu z gladiatora trochou z Merlina. Jak se tohle mohlo dostat do kin, to mi není jasný. P.S. Být to natočený 2008, tak to mohlo s Emmerichovým 10000 soutěžit o zlatý kuřinec.

Souboj cti (1996)

Nepovedenej remake Krvavýho sportu. Na Jeanových filmech sem vyrostl a jako malej sem ho fakt žral, ale s odstupem času sem došel k závěru, že nenatočil jedinej schopnej film a jeho herecký projev mě v přítomnosti děsně irituje. A co se tohodle týče tak to snad ani nemuselo spatřit světlo promítačky. Fakt p94ovina

Legie (2010) odpad!

Nadpřirozeně eunuchovský rozměr dostal nový význam

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Zrovna jsem to zahlídl koutkem oka po výhře nad slovákama 3:1(Vancouver) a musím říct, že se mi hned vybavily všechny zkurvený nedělní obědy. Sračkoidní ekvivalent ordinace s časovým náskokem 10ti let.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Ani se není čemu divit, tohle monstrum vzešlo z dílny NOVY, což je v naší zemi epicentrum nevkusu, pokleslé zábavy a totální zabedněnosti. Vypálit, zakázat, zrušit, dramaturgy a tvůrce všech jejich pořadů vypráskat za hranice do polska a natáhnout za nima ostnatej drát.

Interstellar (2014)

SPOIL ... Takze jestli sem to ted na mobile dobre spocital, tak laska je 6 rozmer a spolecne s gravitaci dokaze vytvorit casoprostorovy komunikacni portal? Jednou je malo :-)