Červi (1975)

Pôsobilo to na mňa ako lacné rakúske porno s hororovým B-čkovým klišé, ...nečakal som od Cronenberga.

Nevěstin otec (1950)

Skvelý mono dialóg otca samého so sebou, prvá polka filmu paráda, no ku koncu trošku slabšie. (3,5*)

Spící agent (2015)

Šialená kravina natočená ale šialene dobre a našlapano ako samotný vyhulený zombie ksicht Jesseho Eisenberga. Typológia tejto žánrovky splnila svoj účel nadmieru a nuda nehrozí. (3,5*)

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Liam Neeson a Jason Bourne dokopy. Silno pozerateľné krimi drama ale nič výnimočné to neprinieslo, na jednej strane klišé na druhej napínavé scény. No Sean má rozhodne lepšie snímky o tom žádná.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Životopisné filmy nie sú zrovna najzaujímavejším filmovým žánrom ale takto natočený film od Clinta je naozaj majsterštik... (3,5*)

Příchozí (2016)

Zaujímavé spracovanie sci-fi stretu mimozemskej kultúry, dosť ale nadhodnotené a škoda že ufóni vyzerali ako chobotnice... 3,5*

Můj nepřítel (1985)

Film o tehotnom žabiakovi a chlpatom Quaidovi, medziplanetárny prúser ako prase, nuda a ešte raz nuda. Prvých 5 minút filmu paráda, ostatok iba retro-galaktický prach!

Nemilosrdní (2015)

Takto to vyzerá keď sa Francúzi hrajú na Američanov, imitácia hluchého a nicotného prázdna.

Hrdost a sláva (2008)

Farrell válel, to sa musí uznať, bez Nortona a podobných hviezd by to asi nebol až tak dobrí krimi kúsok, no je tu cítiť akási uťahanosť a miestami vďaka tomu smrdí nezáživnosť, to je škoda nakoľko potenciál to rozhodne malo. (3,5*)

Fotograf (2015)

Toto ani tak nebol film o perverznom živote Saudka ale o Rodenovej hereckej genialite zahrať ho...To prvé je na psychickú liečbu kur**níka, to druhé je genialita!