Duch ve stroji (2017)

Len hraná kópia originálu Ghost in the Shell z deväťdesiateho piateho. Ten kto ho videl nebude ničím prekvapený. Vizuál pôsobiaci príliš umelo nenadchol a dej bol už len predom určený opakovák. Ale dívať sa na to dalo, hlavne na Scarlett tá celkom ušla. (3,5*)

Dunkerk (2017)

Skvelá rutinne prevedená filmárčina v podaní Nolana, ale viac ako samotný film mi utkvela do hlavy famózna Zimmerovská hudba. Tá u mňa "prehlušila" aj samotný snímok.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Veľmi sviežo a záživne podaná historicko-fantasy-akčná výprava s parádnou originálnou hudbou, skvelou Guy Ritchie-ovskou kamerou a neskutočnou rezbou v štýle 300 Bitva u Thermopyl. Jedným slovom paráda.

Priťaženije (2017)

Prečo robiť z mimozemšťanov ľudí a z pubertálnej mládeže hrdinov a spasiteľov? Naivná romantická predstava mimozemskej Love story! Ach jaaj, nebyť toho tak by film bol úplne niekde inde. Neskutočne bravúrne zvládnuté sci-fi obleky konkurujúce aj Blomkampovmu Districtu 9 a vesmírna loď za ktorú by sa nehanbil ani S.Spielberg. Bohužiaľ všetko to ťahá dolu blbý príbeh a tupá naivita scénara. Obrovsky premrhaná šanca na Mega Ufo thrillerové Sci-fi aký svet filmu dlho nezažil!

Psí poslání (2017)

Ano psíci boli rozkošný, určite si zaujatý psíčkari prídu na svoje ale celkový dojem filmu strašne presladený, patetický a detský, ten príbeh mi skrátka nesadol. Oproti takému Hačikó sa to nedá ani zrovnať.

Singularity (2017)

Sci-fi vykrádačka s plným klišé a deb*lnou pubertálnou drozdajkovou dvojicou v hlavnej úlohe. Prvých a posledných 10 min filmu v pohode, zbytok total nuda! (hviezdu na viac za robotov)

Temná věž (2017)

Z každého žánru niečo, zaujímavé, nenudil som sa... (3,5*)

To (2017)

Dobre natočená kingovka, oproti svojmu predchodcovi určite pôsobí hroznejšie a lepšie so skvelou hudbou aspoň tento prví diel. 3,5 *hviezdy

T2 Trainspotting (2017)

Spomínaní na Trainspoš jedna po dvaceti letech... hrozné, to sa s jednotkou nedá ani len rovnať ale čo už, nič som ani nečakal lepšie, jednotka mala proste gule, dvojka je len starecká kastrácia.