Prokletý ostrov (2010)

až na ten konec, který jsem nepochopila to byl dobrej film..

Dorian Gray (2009)

Na knížku to má hodně daleko..

Máj (2008)

nudné

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Tento film si myslím, že zaujme mnoho lidí, protože ten, komu přijde koukat na filmy z koncentračních táborů nechutné, zde zase tolik hrůzy nevidí. Je zde ale velmi dobře život nacistů a jak to nesli ostatní členové rodiny, které s tímto myšlením nesouhlasili..Myslím si, že jeden z nejpoutěvějších okamžiků, ačkoliv smutný byl konec filmu.

Člověk bez osudu (2005)

Hodně moc dobrý film, byla jsem unešená, jak skvěle zde byla zachycena situace té doby a hrůzy koncentračních táborů.

Mamma Mia! (2008)

jedním slovem prostě dokonalý! Z toho filmu črší energie a optimismus. Písničky krásně přezpívaný, takže si člověk jen notuje a nejradši by vyskočil z židle, začal tancovat a zpívat: Těda aspoň takhle jsem to měla já:)). Tenhle film bych mohla hned dneska vidět zase znovu.. Opravdu jsem nadšená..A navíc celý film se jen smějete, co víc si přát:)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Viděla jsem to už asi pětkrát a stejně se bojím pořád stejně. Je to hodně dobře udělaný seriál, jen by to chtělo nové díly.

Určitě, možná (2008)

Krásnej film, velmi pěkně udělanej. Úplně mě chytil za srdíčko, potěšil i rozplakal. Tady na ten film bych se určitě koukla znova.