Tísňová linka (2013)

po dlouhý době film, který mě držel od začátku do konce...A ten konec - nejlepší!

Řetězová zpráva (2010)

Já si myslím, že téma filmu je dobrý a aktuální k dnešní době. Samozřejmě, že ty vraždy byly až hodně drsný, přirovnala bych to k Saw. Ale rozhodně bych tomuto filmu tolik nekřivdila, ode mě má 50%.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Horor nebyl zas tak špatný, ale je to mega nechuťárna..musela jsem přejíždět scény, kdy bastardi jedli lidské tělo, kdy padaly hlavy. Snesu hodně, ale tohle bylo i na mě moc.

The Tunnel (2011)

nuda! ani jsem to nedokoukala..udělat lepší začátek, tak by film měl myslím lepší hodnocení:)

Requiem za sen (2000)

Je málo filmů, ze kterých ve mě něco zůstane, ale tenhle je ten jeden z mála..Opravdu strašný, co s člověkem můžou drogy udělat.!

Last Night (2010)

Musím říct, že tenhle film mě hodně zaujal a to hlavně svým tématem. Myslím, že hodně dobře zahrané:)

Piraňa 3D (2010)

Nemyslím si, že by to bylo tak špatné, ale piraně jsou dost nereálné..Nebýt těch pár chvil, kdy jsem se opravdu lekla a herců, které mám ráda, tak to stojí za nic. Ale zas musím říct, že jsem se u toho vůbec nenudila

Město ztracených (2010) (seriál)

teda musím říct, že tento seriál je přehnanej..myslím si, že má hodně dobrý téma, který tu ještě nebylo a hlavně s napětím čekám na každý díl, co se zase bude dít. Takže ode mě si určitě plných 5 hvězdiček zaslouží. Doufám, že tento seriál jentak neskončí.

Za branou (2010) (seriál)

to je ale seriál, ne?