Gwaihir

Gwaihir

V. Š.

okres Beroun
ekolog, energetik, snílek, samotář

42 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 11.1.2011
  Strážce svědomí (TV seriál) (2009)

  Pozoruhodný příběh muže, který teprve tváří v tvář nebezpečí pozná sílu svého charakteru. Když do života matematika Tadeusze Krále vstoupí Neznámý a řekne mu, že přichází čas odplaty za spáchané hříchy, jeho perfektní svět se zhroutí. Vzpomínky na události, od nichž chtěl tolik utéci, se vracejí s dvojnásobnou silou. Aby ochránil sebe i svou rodinu před nebezpečím, bude muset očistit svoje svědomí a vyplést se z pasti lží a hříchů. Nejdůležitější zápas, jenž bude muset svést, je souboj se silami moci pro běžného smrtelníka takřka nepředstavitelné. Kdo je ten tajemný muž v černém klobouku, který při pohledu na jakéhokoliv člověka vidí i do těch nejtemnějších zákoutí jeho duše? Každá epizoda také ukazuje nelehké osudy dalších lidí, kteří se, za pomoci tajemného Neznámého, musí vypořádat s vlastním svědomím a s následky hříchů, jichž se dopustili, nebo jejichž obětí se stali. Jak nejasná je hranice mezi dobrem a zlem ve světě lidských činů a jak málo stačí k tomu překročit tuto tenkou linii a stanout tak na její druhé straně?

  • 13.7.2009
  Záhady starověkého Říma (TV seriál) (2007)

  Seriál natočený podle série historických románů pro děti americké spisovatelky Caroline Lawrence zavede diváka do starověké Římské říše, kde se odehrává příběh dcery římského námořního kapitána. Flavia Gemina prožívá, společně se svými kamarády, synem židovského lékaře Jonathanem, který s otcem a sestrou uprchl z Jeruzaléma, africkou dívkou Nubiou, jež je zpočátku Flaviinou otrokyní, a němým řeckým chlapcem Lupem, četná dobrodružství při řešení nejrůznějších záhad a odhalování mnohých tajemství.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace