Horečka sobotní noci (1977)

Na 3-voltovom Jankovi sú vidieť nejaké tie ,,profi,, pohyby, ale to sú asi jediné pohyby na, ktoré sa dá vskutku pozerať (ak nepočítame ešte portugalskú salsa dvojku, ktorá tam má cca minútový štek). Keby tento filmársky kúsok nezachránila hitovková hudba od Bee Gees, tak by asi ťažko patril medzi pamäti hodné filmy.Would ya just watch the hair.

Americká krása (1999)

Pre mňa dokonalý film po všetkých stránkach od kamery, pomerne jednoduchého avšak interesantného scénaru, réžiu, nezabudnuteľnú hudbu Thomasa Newmana až po herecké obsadenie. Čo však, predovšetkým dáva tomuto dielku charizmu je hlavne výkon Kevina Spaceyho. Hovorte si kto chce, čo chce, ale Kevin je skrátka ,pre mňa, pán herec, ktorému uverím aj keby mal zahrať hydrant na výpadovke. It's a great thing when you realize you still have the ability to surprise yourself.

Manson (1997) odpad!

Tak sa neviem rozhodnúť, či to bol pokus o chabý FX-kový horor so silným sexuálnym podtextom, alebo ešte chabší pokus o sfilmovanie biografie magora Mansona. Avšak z pohľadu oboch možností to bol nízkorozpočtový prešľap vedľa. Jedinú pozitívnu vec, ktorú som na tomto filme našla, bola, že trval iba hodinu a pol, i keď teraz keď nad tým rozmýšľam , aj to sa už zdá priveľa.Manson is the word... for MURDER

Wimbledon (2004)

To jednoznačne mohli natočiť len angličania,inak by nebolo možné aby wimbledon vyhral angličan :) Federer rules :P

Herkules (1997)

"KEĎ" je dobré !!!

Smrtonosná past (1988)

Takhle někoho nasrat muže jen McClane, John McClane :)