Super náhradník (2006)

Nebyť polonahého Channinga Tatuma v niektorých scénach dávam len jednu hviezdičku - holt nahota dnes hýbe svetom. Ale za tie pokusy o romantické žvásty by som dala scénaristovi odťať ruku aby si nabudúce poriadne rozmyslel čo chce hodiť na papier.

Katakomby (2007)

Je to divné,ale s podobným rozuzlením som čakala už asi od polky filmu...no teda v mojej predstave chýbal už len ten krompáč - za ten padla jedna hviezdička, za druhú sa zaslúžila Pink...a to hneď dvakrát :)

Elfen Lied (2004) (seriál)

Neznášam Mariko, Nyu ma otravovala, zbožňovala som Nanu, ale zaľúbila som sa do Lucy. Snáď ešte nikdy som nebola tak znechutená z ľudskej rasy ako po tomto seriály a nikdy som nemyslela, že budem stáť na strane exterminátorov,ale svet div sa stalo sa. Lucy keby si nebola taká smutnokrásna bola by si iba krásna.

Osvícení (1980)

Úžasný film, ktorý neberiem ako horor, nakoľko ma vždy keď ho vidím dostane do mrazivo kľudného tranzu. Pre mňa svojim spôsobom veľmi ukľudňujúci film nonšalantne pospájaný jednotlivými psychoscénami....hmmm mňamka :-)

Iron Man (2008)

Teda nech už Robert frčí na čomkoľvek je mi to jedno kým bude taký...awehotsome. Je pravda, že celý film stál na ňom, ale úprimne ako diváčke ženského pohlavia mi to vôbec nevadilo. Inak dobre vybraná hudba, dej bol síce trochu predvídateľný, ale nič čo by poškodilo zážitok z filmu. Doprovodné postavy, síce nemali veľa priestoru popri egocentrickom poňatí Starka, ale i tak boli príjemným doplnkom deja, teda vynímajúc Miss Vanity Morality:,, Pán Stark ako v noci spávate, keď vaše zbrane zabíjajú milióny životov? Aa mimochodom spávate v noci sám??? (tú si mohli odpustiť) Celkovo teda hodnotím dosť kladne, ale srdcových mutantov s totally awehotsome Wolverinom to netromfne.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Peckový seriál...definitívne Thumbs Up! I stopped to be bored and start to be awesome :P P.S.:Konečne mi Marshall objasnil prečo chodí človek na právo : Studying law, making a responsible choice for my futuree!

Billy Elliot (2000)

Hovorím si, že je to stresom zo skúšok lebo inak si fakt neviem vysvetliť tie tri vreckovky, ktoré padli za obeť počas tohto filmu...nádherného filmu, s pre mňa naprosto úžasnou záverečnou scénou, ktorá bola v mojom prípade už značne rozostrená, ale ani to jej neubralo na jej čarovnosti.

Californication (2007) (seriál)

I keď som si ťažko vedela predstaviť Davida Duchovneho v inej pozicii ako agentoidneho paranormalika Muldera, musím uznať, že ma v tomto seriály "po piči" prekvapil. Podarený seriál, ktorý si nedáva servítku pred ústa, nesnaží sa moralizovať, skrátka ukazuje len to čo pravá California naozaj ponúka chlast, drogy a sex. Na jednu stranu sa môže zdať, že tento seriál nenesie žiadne duchaplné myšlienky, možno to tak je, ale aspoň sa naučíte, že : Ráno plné rozpakov je lepšie ako večer plný osamelosti :P

Halloween (2007) odpad!

Keby som to mala hodnotiť ako nezávislé filmové B, ktoré má s klasickým Halloweenom spoločný len názov, tak by som to možno hodnotila aj lepšie, ale Keďže toho majú spoločné oveľa viac tak to nemôžem ohodnotiť inak ako "piece of shit". človek by čakal, že sa autor logicky bude pridržiavať predlohy ( typu Michaelova prvá vražda bola spáchaná v 6-tich nie 10-tich rokoch, podstata jeho desivosti bola v tom, že pochádzal z normálnej funkčnej rodiny...atď) Naproti tomu mi tu predhodili stupídnu psychoanalógiu "dysfunkčná rodina = psychopatický sériový vrah" (žeby snaha poukázať na Mansonov príbeh ???). Autor sa snažil zameriavať na Michaela, čo by som prijala ako dobrý nápad, ale od niekoho kto pobral aspoň štipku logického myslenia a vyzná sa čo to do samotného príbehu Halloweenu. Lebo to čo som videla Halloween nebol !!! Bol to príbeh o malom tlstom zakomplexovanom chalanovi, ktorý mal sen stať sa veľkým Michaelom Meyrsom, bohužiaľ nevydalo, nie každý deň sú Vianoce, teda v tomto prípade Halloween. Veľkým sa možno stal, ale rozhodne nie Michaelom Meyersom. Film postrádal atmosféru, napätie i herecké výkony a pribrzdený retard pod maskou Michaela vo mne vyvolával tak maximálne zlosť, v rámci toho, že som vedela aký dement sa pod ňou skrýva.Z filmu som si tak odniesla len poriadny bolehlav a mínusový filmový zážitok nad tým ako mi sprznili Michaela.Rozumiem, že si Rob chcel zrejme splniť veľký sen a natočiť niečo s Mickeym, ale vážne sa o to nemusel deliť s verejnosťou.

Snídaňový klub (1985)

Prelomový "bratpackovský" film, ktorý náležite vysvetľuje pojem škatuľkovanie. Pre mňa v zásade ceklom reálny pohľad na stredoškolské reprezentatívne vzorky tejto vzdelávacej inštitúcie, ktoré fungujú prakticky na každej strednej škole. Inak na svoju dobu veľmi originálne a kultové dielko v tejto oblasti s úžasne nákazlivou pesničkou od simply minds. We're all pretty bizarre. Some of us are just better at hiding it, that's all. (,,brat pack,, pomenovanie skupiny 8 hercov z 80-tych rokov, ktorí sa objavovali vo filmoch s tínedžerskou tématikou)