Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 4 body
fugner
Lukáš Ondra
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Dokumentární
Krimi
Akční
film
TV film
seriál
divadelní…
pořad
Francie
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Detectorists
(2014)
Temný případ
(2014)
Zkáza Dejvického divadla
(2019)
Čtvrtá hvězda
(2014)
Dabing Street
(2018)
Black Books
(2000)
Vražda
(2007)
Stranger Things
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(12)
Vitex
anniehall
A-chmed
kondrova
MaxipesFik
Jeronymo
tla
opicacek
Eviska91
vyhyb
klaraa
mgdln