Wolf Creek 2 (2013)

Vcelku slušná vyvražďovačka. Už sem na to sice starej, ale tohle je v rámci žánru lepší kousek a taky se mi líbilo, že se hrdinové nechovaj nelogicky, ale naopak věrohodně.

Hrdinové (2006) (seriál)

První série super, jasných 5 hvězd, seriál jsem si oblíbil a těšil se na každý nový díl.. ale po Třetí sérii to šlo prudce dolu :-(

Cabin Fever 2 (2009)

Super úvodní song od The Cave Singers :)

Karanténa (2008)

REC po americku :-) Hmm... některý scény jsou prostě mrazivý.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Můj první zvrácenej horor. Fascinovaly mě bigboardy, které film v ČR měl :-) Dneska už tenhle typ filmu nemůžu ani vidět, nicméně před 10ti lety nechutnej styl "hororu" dost frčel a podobných nechuťáren vzniklo hodně, že už si je ani nepamatuju. Ale tohle je taková klasika, která je dávno překonaná... asi jako by se dneska asi většině nelíbil originál ze 70tých let. Prostě film se vyvíjí.

Svět zítřka (2004)

Nechápu jak do filmu, kterej režíroval asi sám Jules Verne, dostali tolik známých herců :-) Film je hodně jednoduchej a triky žádná láce, ale jako celek to, při deštivém odpoledni , je koukatelný :-)

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Před deseti lety se mi to líbilo. Od té doby uteklo hodně vody... a dnes bych tomu dal max dvě. Filmy se vyvíjí a v roce 2003 tenhle typ prostě frčel.. Mumie, Král škorpión a mnoho dalšího... Dnešní divák je trochu dál.

3 dny na zabití (2014)

Jedna hvězda za Costnera, tvrďáka hraje výborně, druhá hvězda za akční scény a třetí za snahu, tim to asi končí, protože nesnášim tyhle tatínky co si udobřujou dcerušky. Nicméně tohle je asi jedinej film, kde má jednu z hlavních rolí holčičí kolo s logem Peugeot :-D

12 let v řetězech (2013)

Tolik povyku kolem a přitom nic moc... Hudba od Hanse Zimmera tu je taky do počtu. Velké téma, malý film....

Zlodějka knih (2013)

Čekal jsem víc, chvílema jsem se nudil... a některé scény mi přišly zbytečné, strojené a těžko uvěřitelné...