Až tak moc tě nežere (2009)

Tolik dobrých herců pohromadě a přesto tak nudně průměrný a zmatený film... Škoda

Až vyjde měsíc (2012)

No, tak je to zase něco trochu jiného. A je to dobře. U nových filmů se mi čím dál častěji stává, že už jsem něco podobného někdy předtím viděl. Tady ne, je to nové, ale to je tak vše. Děj mě příliš nechytil a co se vtipu týče, taky jsem se příliš nebavil, jako u jiných komedií. Film tedy hodnotím jako průměrný a je to škoda, hrozně jsem se na něho těšil a očekával od dvojice Norton - Willis trochu víc. 55%

Baba na zabití (2003)

Teda chudák Ben s Drew, takovouhle sousedku bych nechtěl. Než to, tak bych jí radši zabil a pak si užíval relativního klidu ve vězení... 65%

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Extra pořad od kulinářského elektrikáře. Super podíváná... Hnus, děs a bída !!! Pan Babica je jediný kuchař, který by uvařil i z perfektních ingrediencí nechutnou plytkou nicku s příchutí hovna.

Babovřesky (2013)

Tak to se vážně moc nepovedlo... Negativní hodnocení není u Zdeňka Trošky nic nového, příklad hledejme např. u Kameňáku (1-3). S tím jsem popravdě moc nesouhlasil, bohužel u Babovřesk je kritika naprosto legitimní. Ať se jedná o naprosto nevhodnou "skrytou" reklamu a protěžování sponzorů a partnerů filmu (Citroën, Impuls, 5+2, Metro, aj.), přes tragické, nevhodné, laciné, každopádně rozhodně ne vtipné (u komedie celkem podstatný problém) scény, kterých je bohužel většina, až po blbý konec. Před úplným odpadem zůstal film nicméně uchráněn. A to hned z několika důvodů, např. kvůli velkému množství mých oblíbených herců, kvůli písničkám ve filmu, ale také kvůli občasnému pobavení. Fakt je, že to mohlo být lepší.

Babovřesky 2 (2014)

Stejně jako v případě prvního dílu, nic moc. Reklama všude, kam se podíváš, trapné zrovna tak. Jediné, co za něco stálo byly koláčky a závěrečná píseň. Ale ty to prostě nevytrhnou. 30%

Baby Driver (2017)

Kdyby se z toho nesnažili udělat romantický cajdák bylo by mé hodnocení lepší. Takhle 70%

Báječný hotel Marigold (2011)

Důchodci na dovolené v Indii... Jedna věta si myslím stačí. První část filmu nefalšovaná komedie, druhá už je zase spíše drama. Celkově dobrý film.

Bastardi (2010)

Dostála ml. a jeho bandy jsem měl plné zuby ihned po začátku, ale zlo bylo nakonec po zásluze potrestáno a film se mi hned líbil o něco víc.

Bastardi 2 (2011)

Někomu se možná Bastardi můžou zdát zbytečně přehnaní, ale mě rozhodně ne. Vím, že chování těchto spoluobčanů, když jsou ve své komunitě jsou schopni udělat naprosto vše, co je zde a nejen zde, ve vše dílech, zachyceno. Je to možná hrozné, ale je to tak. Proto jsem rád, že se konečně někdo odvážil vyjít s tím na světlo a také proto nejsou Bastardi zrovna nejoblíbenější film. Ukazuje totiž krutou realitu a té ne každý chce věřit, dokonce ji leckdo nechce ani znát.