Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 13 bodů
Anaximandr
Miro Kostrec
Banská Bystrica, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Krimi
Akční
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Naše planeta
(2019)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
Narcos
(2015)
Temný případ
(2014)
Vis a vis (Antena 3 / Fox verze)
(2015)
Černé zrcadlo
(2011)
Knick: Doktoři bez hranic
(2014)
Waco
(2018)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
Rodina Sopránů
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(19)
Flipper
BadoXXII
Zeebonk
katzenliebe
shamrock
sosovica
ZippoFormo
doctor20
Aktivak
Dr.Cilka
red_spirit77
razboj
4.cenova
kono100
bezslipov007
egresh
Oscar_goesTo
toming007
danakovacova