Černá vdova (2005)

Snaha o drama a tragédii se nezapře. Dafoe hrál pěkně a vskutku mužně. Skromná zvuková kulisa občas přestřelí a k dané scéně se hodí asi jako zábavní park umístěný na hřbitově. Celkově však filmek dopadl průměrně (hans500 to s rozporuplností vystihl).

Přepadení v Pacifiku (1992)

Přidávám se k chválitebným hodnocením. Akční film (Tyler jej vcelku vystihl) mého raného dětství, a hlavně v dílku, kde se objeví JIMI, to s mým hodnocením nemůže dopadnout jinak!

Zabij mě něžně (2002)

Vzpomínám-li si dobře, tak těch zajímavých pět až deset minut (slušné ztvárnění vášně a touhy) z celého filmu to vytáhlo na ***.

Piráti na vlnách (2009)

Hodně jsem se na tento filmový počin těšil, ale tenhle žánrový eintopf mi značně nesednul. Ze všeho něco ale ne vše z něčeho. A hlavně to priznění hudby! Tři jsou maximum a jen kvůli Štědrému dni.

Futurama (1999) (seriál)

Naprostá šílenost a sopečný gejzír skvělého humoru, v originálním znění nepřekonatelné.

Smrtící bumerang (1996)

I přes nízký inteligenční quocient umocněný naprosto lhostejnou rodičovskou výchovou se hlavnímu hrdinovy Karlovi nedá upřít smysl pro spravedlnost a vřelé city, díky nimž si vytvořil silné pouto k malému chlapci a jeho matce, a nebál se učinit přítrž despotickému řádění jejího milence. Celkově se jedná o uvěřitelné drama.