Gran Torino (2008)

Clint se ukázal jako dobrý herec ve spoustě filmů a nemálo jich kvalitně zrežíroval, zde ale nepředvádí ani jedno. Zkrátka nuda a nic vzrušujícího a neobvyklého.

Fanoušci (2009)

Tento druh trapnosti není mi po chuti, herecké výkony nepřesvědčivé a celkově jedna dlouhá nuda.

Pařba ve Vegas (2009)

Komu se nepřihodilo, že se opil do bezvědomí a v takovém stavu prováděl činy, na než by se střízlivým rozumem ani nepomyslel? Nápad to je ucházející, provedení (vyřčené vtipy, hlášky mi nesedly) ale na více jak na ** není, bohatě by stačilo ze závěrečných fotek udělat pětiminutovou a okomentovanou prezentaci.

Dívka na koštěti (1971)

Velmi legrační a inteligentní pohádka. "Pečujte o ty králíky se zvláštní péčí prosím." "Budeme jim před spaním číst pohádky." "Raději klasiky." A Kraus jako oprsklý uličiník válí.

Kult hákového kříže (1998)

Sieg fail! Z nenávisti nemůže vzniknou opravdová soudržnost a přátelství a když člověk procitne a uvědomí si, že byl pouze využit, obrátí se o pí stupňů. Člověk se může změnit, působivé.

Charly (1968)

Charleyho inteligence roste až do závratných výšin a s ní se rozvíjí i celá jeho osobnost, čeká ji ale sestup na původní úroveň? Nejsem si zcela jist, každopádně jeho bezmezná vyrovnanost zůstává.

Sexuální rekonstrukce (2003)

Již se na to zřejmě vícekrát nepodívám, dlouho mě nic svým námětem v takové míře nevytočilo. Brunetka, která má drzost nazývat se umělcem, přičemž v náhledu na povrchnost s ní souhlasím, ale její projekt že je umění? Jinak Paul Rudd hrál skvěle, Phill měl svůj názor, Evelyn byla sebestředná netolerantní zabedněná potvora (opravdu mi lezla na nervy) a ta čtvrtá do party svým hereckým výkonem také zapadla. Výborná záležitost na zvýšení krevního tlaku.