Piráti na vlnách (2009)

Kdo má aspoň nějaký vztah k muzice (nemyslím Kabátí agrorock ani Davidovu recyklovanou 80's juchajdu), pro toho je tento film velké červeně podtržené MUST! Film vám zanese rock and roll pod kůži tak hluboko, až ho ucítíte v kostech. Napořád. Atmosféra na lodi, hudba, sex, hudba, holky, hudba, moderátoři, hudba, Rhys Ifans, hudba! Yeah!

Dostaň ho tam (2010)

Russel Brand je naprosto uvěřitelnou šílenou rockstar a celý film je přesně takovou jízdou, jaká k pravé rockstar patří. Po druhém shlédnutí povyšuji na 5* - celý život se pohybuji v muzice...a tvůrci to jednoduše dokonale vystihli. To co vám připadá přitažený za vlasy, NENÍ!

Pomáhat a chránit (2011)

Škoda, že většina peprných momentů se vešla do traileru. Na irskou "blbou" komedii o svérázným poldovi to ale bylo dobrý, a chvíle ke konci mě fakt výborně pobavily. Být to víc napěchovaný momentama jako jsou ty v traileru, mile rád bych dal 4*.

Přizdis*áči (2011)

Neznám seriál, takže je můj názor oproštěný od jeho vlivu. Každopádně je hodně osvěžující vidět letní sexy teen komedii v britském podání místo amerického. Film má hodně slabších chvilek, ale i spoustu lepších momentů a vtipné rozuzlení. Pravda je, že hlavní hrdinové snad mohli být chvílemi míň naivně debilní ;) Pokud se Vám může líbit něco právě proto, jak blbé to je, jděte do toho, jinak nic moc.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Přemýšlím o námětu - vystříhat jen části z "reálného" světa a slepit je dohromady bez příběhů ze světa pohádek. Mohl byto být zajímavý psycho-thriller. Každopádně tak, jak je, si seriál ode mě vysloužil plných 5 hvězd. Překonal má očekávání o tom, že jsou seriálová témata dost vyčerpána všemi jako Lost, HIMYM, TBBT, CSI:..., House... Zapojení pohádek á la Arabela v Hollywoodském napínavém podání jednoduše funguje.

Obřad (2011)

Konečně horor, který není jen o divákově myšlence "ne, nechoď tam, jsi blbá, umřeš". Hraje na úplně jinou notu a dokáže vyvolat otazníky. Mohl být delší a epičtější, ale víteco? Vlastně by mu to ubralo na kouzlu.

Zkažená úča (2011)

Čtyři hvězdy za to, že z toho protagonisti vymáčkli úplné maximum. Hlavně Cameron Diaz, která zvládla scou roli svině naprosto věrohodně, a to snad ve filmu nebyla scéna bez ní. Justin dal naivního blbečka taky skvěle a i Jasonovi tělocvikář-pohodář sednul. Dohromady to pak bylo pohodové nenáročné pokoukání s tak trochu sitcomovým humorem, kdy ke každému zasmání patří i náznak myšlenky "to snad nééé".

Kšeftaři (2009)

Jste-li na tom jako já, tedy pokud vám komedie může připadat vtipná jen proto, jak moc je blbá (a u téhle je to očividně účelem), bude se vám film líbit tak na 60%. Jinak se poohlédněte jinde.

Krtek a medicína (1987)

Nejlepší Krtek, který není jen pro děti :-D Ve které jiné pohádce se hlavní postava blaženě vznáší a následně usíná po přičichnutí ke květině, nebo společně s australskými zajíci šňupe pyl a pak se smějí... :)

Občanský průkaz (2010)

Konečně český film, který nad sebou samým sáhodlouze nepláče, ale podává věci s nadhledem a ono případné poplakání, pousmání a v tomto případě i nejedno zamrazení nechá na divákovi. Tak to má být! Na poměry tuzemské kinematografie posledních let nemůžu nedat plný počet.