Rudý písek (2009)

horor, u kterého se dá předem určit jak asi dopadne. No, nic moc

Mafiánka (2008) (TV film)

zajímavý námět ale nevžil jsem se tak, abych mohl dát pět hvězdiček.

Odpadlík (1992) (seriál)

V době kdy jsme se na tento seriál poprvé dívali jsme ještě asi trpěli nedostatkem podobných seriálů. Byla to pro nás akční a dobrodružné. Teď jsme již takových tuctovek přecpáni, takže už to nikdo neocení. Jo, na odpadlíkovi jsem vždycky obdivoval tu motorku. I té už jsem si užil dost, takže hurá směr filmové smetiště. Dávám tři hvězdy na cestu :-)

Bandita (1956)

dobrodruh Wilson si to užil. Zažil dobrodružství, našel ženu a pro výplatu se staví později . Na filmu se mi líbila ta originalita prostředí.

Rallye smrti (2008)

Jo jo, tohle se mi líbilo. Takové odreagování. Po filmu 60 sekund asi další film, ke kterému se ještě vrátím.

Já, legenda (2007)

začátek dobrý, ale časem jsem čekal něco čeho jsem se nedočkal. Očekával jsem, že do děje vstoupí více lidí, akce a napětí. Děj byl ale spíše stereotypní. Ale to asi bylo smyslem celého filmu. Robert neměl moc na výběr. Vždyť už z toho blbnul. Dávám tři hvězdičky, ale hodnotím to jako 3+

Temný rytíř (2008)

Batman jak má být. je zbytečné psát více

Austrálie (2008)

Film má své zvláštní kouzlo, takže doporučuji. Určitě bude mít i spoustu kritiků, protože není moc časté vidět najednou prvky westernu prolínající se s druhou světovou válkou a japonci.. A navíc, když tam vystupuje ještě domorodý křovák King George, tak to se opravdu jen tak nevidí. Je to jakýsi multi-nation film fakt zvláštní.....jednou na koni a pak za volantem auta, hmmm

Wanted (2008)

Na začátku jsem myslel, že to bude nuda, že je to novodobý Matrix, ale pak jsem se začal bavit ( ikdyž to tak asi je). To zastřelení ze střechy vlaku přes okno, super. A pak mě dostal ten polibek od Angeliny Jolie, když si Wesley zašel domů ke své nevěrné holce pro tu „otcovu zbrań“, to bylo drsné. Nedá se tomu věřit, ale dá se na to koukat. doporučuji

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Já jsem se docela bavil. Nejsem skalní příznivce Indiana Jonese, takže jsem očekával nový kabát a tím pádem nejsem tak zklamaný jako ti skalní příznivci. Bohužel mě ale zklamal ten závěr, svatba. To se do tohoto filmu vůbec nehodí. Alespoň podle mne.