Drž hubu! (2003)

Dokonalá komedie s dokonalým humorem a dokonalými Depardieuem a Renem...Tohle prostě musíte vidět!!!!!

Čas pomsty (1993)

Lndgrenovská klasika.Snad první film co sem s tímhle švédským svalovcem videl.Klasické béčko se vším všudy.Honičky v autech,rvačky a přestřelky,taky jedna milostná scéna:).Vždycky se k tomuhle filmu rád vracím.

Screamplay (1985)

Moc Tromáckého humoru jsem v tom teda nepochytil...navíc nudný nemastný film...

Toxický mstitel (1984)

Tromácký kult! Příběh o hrdinovi městečka Tromaville. Vlastně je to něco podobného jako Superman, nebo Batman, akorát má Toxie své metody:). Pro labužníky Tromy zaručeně nejlepší kousek od této společnosti.

Hrůza na jevišti (1987)

Klasický tuctový slasher osmdesátých let,který vyzdvihává nad průměr parádní atmosfera a serie krvavého gore,přesně jak to umí italové.

Pach krve (2003)

Tohle je takový ten snímek,co má skoro každý doma...Rozporuplné hodnocení je na místě,chápu některé kritiky,že jim film připadne k popukání,ale mně osobně mou hororovou touhu docela dobře uspokojil.Má prakticky vše,co snímek tohoto typu má mít-dobré záporáky(tyhle jsou vážně správně dementní),dostatek brutálních scén,napínavé chvilky,pěkný ženský,bezduchý děj...Je pravda,že je mraky filmů,podobně vedené,které tenhle předčí,ale i tak jde podle mého názoru o pěknou podívanou.

Hory mají oči 2 (2007)

Už od první scény a první minuty filmu bylo jasné, že pujde o parádní a jednoúčelovou vyvražďovačku, kde na hektolitrech krve a utržených vnitřnostech nebudou tvůrci šetřit... a tak to přesně bylo. Nic víc, nic míň. Milovníka žánru musí potěšit.

Hory mají oči (2006)

Maximální trefa do mého vkusu. Žádné servítky, žádné sraní, 100 minut čistého masakru, brutálu a dokonalého napětí. V tomto případě smetl, tenhle Ajovo remake, svou o hodně let starší předlohu rovnou pod stůl.

Krvavá hostina (2005)

Povedená hororvá komedie, která neurazí a pobaví. Dostatek krve a černého humoru. Co mi vadilo byl opravdu nepovedený střih v některých scénách, který doslova zamotal hlavu. 3,5*

Dokonalá bouře (2000)

Velice povedený mix dramatu a dobrodružného snímku o partě rybářů,kteří jsou ochotní pro úlovek zaplout i do té největší bouře...Výborný George Clooney(ostatně jako vždy) a taktéž i Mark Wahlenberg...