Stmívání (2008)

Nehledě na to, že ten film není nic moc.. Tak opravdu nechápu, proč se zrovna z tohoto stala taková neskutečná modla teenagerek. Nechápu, nechápu, nechápu. Vysvětlí mi to někdo?

Tvrďák Taylor (2008)

Je sice pravda, že scénář nebyl bůhví co a o pořádné komické situace a humor se dostavoval jen velmi zřídka, nicméně celé to bylo natočené s takovým pěkným nadhledem... takže se mi to poměrně líbilo (hodně toho zachraňoval Owen Wilson).

Mamma Mia! (2008)

Jeden velký ABBA kýč, který si naštěstí na nic nehraje a sype na vás jeden song za druhým, takže se ani nestačíte nudit nad plytkým příběhem, který je tu víceméně do počtu. Milovníci švédské zpívající čtyřky budou zřejmě spokojeni.

Divizionz (2008) odpad!

Kdyby se tvůrčí kolektiv jmenoval "Yes! That's Our fucking movie, that makes no sence", pak bych popřemýšlel o lepším hodnocení. Když pominu kvalitu obrazu, která (alespon na projekci ve Varech) byla o nepatrný kousek lepší než záznam pořízený mobilem, tak i samotný film byl příšerný. Ve scénáři (pokud nejaky byl), zřejmě stálo velkým písmem něco ala: "Kecejte o kravinách a při každé příležitosti se překřikujte". Mluvit o dramatizaci a gradaci dějě, charakterizaci postav nemá cenu ani mluvit.

Fotograf (2007)

Hvězdička navíc za plakát k filmu ;)

Disturbia (2007)

Příjemný thriller, který stojí a padá s výkonem Shii LaBeoufa. Snímku podle prospěla žánrová pestrost, chvíli nevíte jestli sledujete romantickou komedii nebo horrorové drama. V případě Disturbia mi to vůbec nevadilo.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Po shlédnutí celé první série musím říct, že se mi Dead Like Me dostal pořádně pod kůži. Opravdu příjemný, vtipný a nápaditý seriál.. Pro mě velká perla mezi americkou seriálovou produkcí posledních několika let, a to už je co říci.

Probuzení (2007)

Pěkná Jessica, zajímavý námět, ale to je bohužel zhruba vše co mě zaujalo... Absolutně nevykreslené postavy, nepřesvědčivé výkony a samé nelogičnosti. Prostě zcela (pod)průměrný film. Škoda.

Já, legenda (2007)

Co si budeme povídat, snímek drží pohromadě zejména díky skvělé postapokalyptické atmosféře... Výsledné komorně-emocionální vyznění mi naprosto sedlo a myslím, že filmu jen a jen prospívá. Některými z vás zmiňované bídné triky považuji za záměr a vůbec mi nevadily. Jen škoda slabšího scénáře a místy neúplně využitého námětu.