Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Škoda, ale musím dať len 60%. V tomto prípade to bola výnimka, kedy som si prial, aby bol film o niečo kratší. Noví členovia tímu "umožnili" niektorým z hviezdneho obsadenia povedať sotva 2 súvisle vety. Dej celkom nudný, hlášky nezaujímavé, dokonca sem-tam stupídne.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Prvá séria super - slabších 90%. No od druhej série sa seriál stal nudný, nezáživný. 2 séria -60%, 3. séria - 60%.

Plán útěku (2013)

90-te roky su tu znova. No mňa filmy z tej doby bavia, a nebolo tomu inak ani teraz :). Pre mňa super oddychovka. Arnold ma opäť milo prekvapil.

Thor: Temný svět (2013)

Síce slabší dej, menej priestoru dostali jednotlivé postavy, ale o to akčnejší a vtipnejší než predchádzajúci Thor.

24 hodin (2001) (seriál)

1.séria -> 80%; 2.séria-> 90%; 3.séria->85%, 4.séria-> 70%; 5.séria -> 90%, 6. séria -> 60%, 7. séria -> 80%, 8 séria ->90%, 9. séria -> 60%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

What the f***. Vizuálne skvelý film, no ale čo sa týka deju, tak to asi mala byť nejaká komédia. Tá spojitosť s dinosaurami ma skutočne pobavila a aj ten vedec, ktorý potreboval celu tabuľu na výpočet frekvencie útokov príšer. Viac ako dve hviezdičky tomu vážne nemôžem dať, a to dúfam, že som ho nenadhodnotil.

Kapitán Phillips (2013)

Perfektný film s dôveryhodnými hereckými výkonmi a veľmi emotívnym koncom. Síce príchod amerických jednotiek tej gradácii filmu trochu ubral, ale iným smerom sa dej predsa len ani uberať nemohol. Myslím si, že nomináciu na Oscara ma Tom Hanks istú.

Tenkrát v Americe (1984)

Možno, keby som tento film videl v zostrihanej verzii, dal by som mu aj 5*, ale tá predĺžená mu na kráse veľmi nepridala, bola vo veľa scénach zbytočne zdĺhavá. Ale aj napriek tomu to bol úžasný film so skvelým Robertom De Nirom a menej ako 4* mu dať nemôžem.

Earth (2007) (TV film)

Bezpochyby najlepší dokument o zvieratkách aký som videl. Bolo niečo úžasne pozerať sa na to, a hneď na druhý den som to musel vidieť znovu