About Cherry (2012)

Angie nechce dělat celý život v prádelně a tak začně fotit a točit porno. Boužel ten příběh a postavy jsou hodně nezajímavé a jediné, co ten film mohlo zachránit, byl pohled do pornozákulisí. Ten byl ale odbytý jen ženským tlacháním v maskérně. A jedna lesbická scéna s Heather Graham to nezachrání.3.5/10

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Moc jsem to nepobral a doufaná zábavnost tohohle dílka se taky nějak nedostavila. Timur a jeho vizuál je sice zase zajímavý, ale jinak nemá tenhle Abe moc co nabídnout. V souboji se Spielbergovým Lincolnem bych to viděl na plichtu.

Absolutní moc (1997)

Ne nijak zvlášť napínavý příběh o stárnoucím zlodějíčkovi, který se ocitne ve špatnou dobu na špatném místě a půl filmu řeší morální dilema, co dál. Na Eastwooda slabší průměr. 5/10

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Sonda do těžkooděncovy duše. Takové volné pokračování Diaz, tentokrát z pohledu druhé strany (párkrát je tady ten incident zmíněn a očividně to změnilo v Itálii hodně).

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Tohle byl vůbec první film, který jsem s Carreym viděl. Pamatuju si, že jsem se smál jak blázen od začátku do konce. Teď, po 15 letech, se dělo vlastně to samé. Pro mě nestárnoucí "klasika" s hafo nezapomenutelnýma scénkama...

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Pustil jsem si nedávno oba díly za sebou a je fakt neuvěřitelné, jaký to je kvalitativní sešup. Fakt se mi to kdysi líbilo mnohem víc.

A co když je to pravda? (2005)

Šíleně přeslazená romantická (komedie?), u které se párkrát zasmějete, ale po skončení si už asi nebudete pamatovat, čemu že jste se to vlastně pochechtávali. Na 50% s odřenýma ušima film táhne sympaťák Mark Ruffalo.

Adam (2009)

Tak trochu netypická love story o vztahu, který už od pohledu prostě nemůže fungovat. Anebo může? Melancholické nezávisláky mám dost rád, ale tady mi tak trochu vadila ta linie s Gallagherem, která mi přišla hodně násilně šroubovaná. Ten film by byl silný(ější i) bez ní....Každopádně velké plus za Rose Byrne z Damages a ten konec, který mi dost sedl. 6.5/10

Ad Astra (2019)

Vlastně jo. Cesta za otcem, a za tajemstvím jsme-li ve vesmíru sami, stíhá bavit díky akčním vsuvkám, zároveň pokládá zvídavé otázky díky té filosofičtější rovině. Hoytema wow a Pitt má herecky nejsilnější rok v kariéře.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Trvalo mi, než jsem se k Adéle dokopal. Ale stálo to za to. Jede to tak nějak v duchu těch Lipského parodií, tady ještě ozvláštněné tou parádní Švankmajerovou animací. Herci všichni paráda, nejvíc mě asi bavil Hrušínského Ledvina. 7.5/10