Chappie (2015)

Vysloužilý policejní robot jako adept na nejdrsnějšího gangsta, kterému chce zle zatopit samotný Wolwie. Scénář je sice takový kostrbatý, naštěstí to ale není nic strašného a nestíhá to nudit.

System Of A Down - koncert 2013 (2013) (koncert)

Soad umí. Ale kdybych tenhle koncert pustil někomu neznalému, tak se z něj fanoušek určitě nestane. Navíc to je fakt mizerně nasnímané.

Veronica Marsová (2014)

Kristen Bell jako amatérské soukromé očko, které pátrá po vrahovi mezi známými ve svém rodném městě. Celkem dopohody tv detektivka. Seriál jsem sice neviděl, ale že bych se nějak ztrácel, to se říct nedá.

Ulička hanby (2014)

Liz Banks a její ráno plné šílených zážitků. Je to předvídatelné, ale zároveň fakt vtipné, navíc Liz to v těch žlutých šatičkách fakt sekne.

Padesát odstínů šedi (2015)

Taková slabší romantika s chytlavým soundtrackem. Erotické scény se drží hodně při zdi a milovníci bondage a podobných laskomin budou zívat nudou.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Po prvním dvoudílu jsem chtěl seriál odepsat, ale to by byla fakt velká chyba. Nepředvídatelná komedie, která ukazuje, že lidi myslí hlavně na sebe, i když je konec světa. Druhá série bude._A je zase sakra dobrá. Hodně sebevědomá záležitost. S01 4/5, S02 4/5

Jupiter vychází (2015)

Casting, scénář. Všechno špatně. Navíc akce je zase nepřehledná digitální mazlanice. Upřímně doufám, že z tohohle se už Wachowští nevyhrabou. Hvězda za Giacchinovu hudbu.

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Janek Rubeš, nová kometa na investigativním nebi? Dost možná. Někdy jsem fakt až zíral, co ty nenažrané prasata dokáží provádět a vzápětí u cigárka v klídečku říkat, že je to vlastně všechno úplně normální. Stream jede.

Adopce: Konkurz na rodiče (2014)

Určitě je to záslužný dokument a lidem, kteří si tímhle mají taky projít, to asi i něco dá, ale mě to prostě nebavilo.

Čas zabíjet (1996)

Schumacherovi se před kamerou sešel slušný dream team, ale přiznám se, že jsem tohle drama čekal přece jen o chlup lepší. Navíc když mám ještě čerstvě v paměti Prvotní strach.

Časové pásmo bylo změněno