Generace Singles (2011)

Čekal jsem to jiné, zábavnější a taky jsem trochu doufal, že jim budu závidět. Ale zdá se mi, že tady všichni byli single z donucení a moc si to neužívali. No a já taky ne. Nejlepší tam byl ten scénarista Comebacku, díky němu jsem to zvládl dokoukat do konce.

Co děláme v temnotách (2014)

Poloamatérská fan blbinka. Zkrátit o polovinu a byl by z toho čupr šílený pilot , protože některé scénky jsou dost povedené. Ale jako celek se to až moc rychle vykouří z hlavy.

Železná srdce (2014)

Čtyři z tanku a Pitt. Do příjezdu na křižovatku hodně dobré (hlavně v té dramatické rovině), pak už ale přišlo ono slavné hraní videohry na nejlehčí obtížnost, a tak to parádní nadšení trochu opadlo. Kvůli tomu ale zbytek filmu neodstřelím.

Automata (2014)

Komornější variace na "Já, robot". Možná až trošku překombinované, ale všechno vynahrazuje fain holohlavý Banderas a podařená špinavá atmosféra. Za málo peněz docela dost muziky, akorát to mělo přijít o 10 let dřív.

Zloba - Královna černé magie (2014)

O šípkové růžence vyprávěné z té "špatné" strany. Fain fantasy, ale asi jsem to přece jen čekal trochu víc temnější. _ Napodruhé mi to sedlo ještě trošku více.

Casa Grande (2014)

Brazilské sociální drama s mírným erotickým nábojem. Asi i proto, že jsem hodně dlouho něco podobného neviděl, mi tohle fakt sedlo.

Philomena (2013)

Hledání ztraceného syna. Kouzelná atmosféra, fain hudba a hodně příjemný pár Dench & Coogan. Oproti letošním britským oscarovkám je tohle celkem civilnější a sympatičtější.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Plno nějakých propagandistických keců a chvilka akce. Navíc se všichni pořád tváří jako by hráli v prvotřídním dramatu. Tahle série je definitivně v kopru.

Muhammad Ali: Největší souboj (2013) (TV film)

Čekal jsem něco trošku svižnějšího a záživnějšího. Banda staříků buď kecá v kanclu, nebo ve sklepě kouká na porno a jejich mladí zaměstnanci hrají basket. Sem tam se taky mihne v archivních záběrech i Ali.

Annabelle (2014)

Tak už se točí spin-offy i k horrorům. Leonetti rozhodně není Wan a na Anabelle jde až moc vidět, že byla spíchnuta hodně horkou jehlou. Vizuál si rejža pohlídal, ale cit pro lekačky a napětí od mistra neokoukal. Zívačka.