The Guild (2007) (seriál)

Počáteční nadšení dost rychle vyprchalo a 3. sérii už jsem dokoukával jen kvůli sladké Felicii Day...6/10

Transformers (2007)

Rajcovní Megan Fox je...ehm pořád rajcovní, ale jinak jsem se nebavil ani napodruhé. Efekty má Bay zmáklé do detailu, ale to na 2.5 hodinový film prostě nestačí._Napotřetí jsem si užil hlavně tu první půlku, která šlape fakt parádně. Pak už mi ty souboje Formeláků s kýmkoliv začly docela splývat.

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

Steve místo nahánění roštěnek v Beverly Hills prohání Hromoještěra kdesi v Mexicu. Jsou filmy, které jsou tak blbé až jsou zábavné, ale tohle není boužel ten případ. Viděno asi 30 minut, celé to mohl dokoukat jen největší masochista.

Úsměvem ke štěstí (2007)

Neskutečně nabité pozitivní energií. Lépe reklamu na život snad ani natočit nešlo...

Uvězněni v čase (2007)

Hrátky s časem aneb Hector na třetí :) Nevím jestli to dobře chápu, ale když Hector z budoucnosti chce zabít své já ze současnosti už asi poněkolikáté, tak by přece měl už vědět jak na to, ne?? No mozkové závity (aspoň u mě) dostaly po dlouhé době opět zabrat :) A každopádně to vidím na ještě jedno shlédnutí. 70%

Velkej biják (2007) odpad!

Přesně pro něco tak nevtipného a trapného je tady na csfd "odpad". Friedberg a Seltzer ukazují filmové peklo v celé své kráse.

Vratné lahve (2007)

Na Svěráky docela dost nuda. Měl jsem chvílemi problémy přinutit se dokoukat to do konce. Komentář Djkomy mi mluví z duše.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Napoprvé jsem to ani nedokoukal, no napodruhé už to bylo mnohem lepší. Ospalé tempo vůbec nevadí, brutální stopáž jsem taky už nevnímal a tenhle netradiční western jsem si fakt vychutnal. 7.5/10

Zametač stop (2007)

Zajímavý námět přetavený v předvídatelný a klišovitý scénář. Ono i ta stopáž 80 minut svědčí o tom, že tady velké ambice na policejní thriller rozhodně nebyly.

Závěť (2007)

Kusturicova schopnost vdechnout život takovým šíleným postavičkám je prostě neuvěřitelná. Závěť je další balkánská pecka, která má sice trošku pomalejší rozjezd (a tím pádem zbytečně šílenou stopáž), ale jinak ji není skoro co vytknout. Emir by měl točit tak často jako Allen. 7.5/10