Pusinky (2007)

Kvalitativní rozdíl od jiných teenegerských filmečků tady nevidím, Uječená roadmovie se 3 holkami, které mě osobně byly dost nesympatické a postavy, které potkávali víc šablonovité asi ani být nemohli. 4/10

Ten kluk (2007)

Minulost nás nakonec všechny dožene a je jedno, jak moc je dávná. Andrew Garfield exceluje v příběhu o začlenění "mladého delikventa" zpět do života, který si na něj nachystá spoustu nástrah. Velice silný film, který mimo jiné poukazuje taky na ohavnou sílu bulváru. 8/10

Petrovi přátelé (1992)

Setkání přátel po letech, ze kterého se vyklube v závěru solidní depka potvrzující přísloví "Pokud nejde o život jde o ho.no". Na můj vkus se to ale do toho závěru dost táhlo a vyjímečně na mě britský humor vůbec nezafungoval. 5/10

Pan Am (2011) (seriál)

Zabalil jsem to po 7 dílech. Koukatelný průměr, který mi sice v nejmenším nevadil, ale v téhle přeseriálované tvorbě (a dost kvalitní tvorbě), jsem se rozhodl dát šanci jiným. I proto, že na Pan Am nešlo vidět, že by mělo kvalitativně růst. 6/10

S tvojí dcerou ne (1997) (divadelní záznam)

Šílená divadelní hra, ve které se vyřádili všichni zúčastnění. Nebýt slabšího závěru, který mě trošku zklamal, tak jdu do plných. 8/10

Spolubydlící (2011)

Hodně špatná variace na tisíckráte viděné téma. Atmosféra dostala dovolenou, dobré herce aby člověk hledal lupou a vlastně celé to působí jako hodně špatný vtip. 2.5/10

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

O tom, že ze samoty by Vám mohlo opravdu i jebnout, a proto je nejlepší pokusit se o dítě s teplým přítelem a do postele si nakvartýrovat Kotka. Perfect Days sice nenabízejí nic originálního, ale v hlavních rolích mají výbornou Chýlkovou ( ve svém věku celkem hot) a Sokola a i přes všechna klišé se na tuhle novinku Alice Nellis příjemně kouká. A k tomu product placementu - asi bych se měl nad sebou zamyslet, protože kromě vodky Absolut jsem si tam skoro ničeho nevšim...6/10

Líbej mě (2011)

Nečekaně příjemný a civilní romantický snímek o tom, že zamilovat se můžete kdykoliv do kohokoliv. Holky byly příjemné, jejich intimní chvilky krásně natočené a když v závěru začla zpívat Robyn, bylo mi jasné, že tu čtvrtou hvězdu budu muset přihodit. 7,5/10

Pomoc! (1965)

Jedna velká zásadní výtka, která se kupodivu netýká šíleného děje (ten bych s přimhouřením obou očí přežil), ale boužel samoúčelnosti songů, které jsou do filmu násilně vpraveny a jsou tam vlastně zbytečně, protože v kontextu děje nedávají vůbec žádný smysl. Oproti Hard Day´s Night velký krok zpátky. 4.5/10

Detektivní příběh (1951)

Taková klasická šichta policejního detektiva v NY, která v závěru dost nečekaně vygraduje a boduje celkem překvapivou pointou a uhrančivým Douglasem (ikdyž mi jeho postava byla celkem nesympatická). 6/10