Mission: Impossible III (2006)

Debut, kterým se JJ přihlásil do top režisérské ligy, a značka MI dostala do té doby jednoznačně nejlepší díl. Šlape tady vlastně všechno, Hoffmanův záporák patří k těm nejlepším z celé série, docela se mi tady líbil i ten Tomův tým (Maggie Q, JR Meyers).

Mission: Impossible II (2000)

Nejhůř hodnocená mise. Za mě ale o dost lepší zábava než špiónská jednička. Thandie Newton překrásná, dějově hodně podařené (tyhle překombinované podrazy jsou prostě fain) a ten Woo je tady celkově fakt hodně cítit. Protože jsem si teď znovu (před MI Fallout) dával všechny díly pěkně za sebou, tak nechápu jak jsem kdysi tomuhle dílu mohl napálit jen 2 hvězdy.

Mission: Impossible (1996)

První tomova mise. Asi nejvíc špionážní (trošku to už zavání le Carrém), ale imho pořád nejmíň zábavná. Praha samozřejmě v každém takovém filmu potěší, celkově to ale nemá ještě ten draj, který naštěstí novějším dílům vůbec nechybí.

Neposlušnost (2017)

Tak koho nenalákal plakát, ať hodí kamenem. Příjemné drama o návratu domů a otvírání starých ran (lásky). Holky hodně dobré, fain vidět zas Rachel v něčem herecky ambicióznějším.

Pozor na Harryho (1997)

Kdysi jsem to musel vidět, pár scén mi povědomých bylo. Hodně zamotaná taškařice, chvilkama fakt trefná a vtipná, jenže to použití tolika alter eg na mě bylo too much.

Ghost Stories (2017)

Z nepříjemné duchařiny (noční hlídač je top příběh, u kterého jsem měl docela nahnáno) se stává hodně zvláštní psycho, které končí ne zrovna tradičně. Takhle vystavěný horror se už moc nevidí, a nejen za to teda palec nahoru.

C.B. Strike (2017) (seriál)

Volání kukačky parádní, pak už to jde jenom dolů.. Možná i škoda, že ty zbylé 2 knížky jsou nahnané jen do dvou dílů. Každopádně úvodní song nemůžu dostat z hlavy, oba představitelé parádní - jen prostě škoda, že to nejlepší je hned na začátku..

C.B. Strike - Ve službách zla (2018) (série)

Dobrá role pro Kudlu, klidně mohl dostávat víc prostoru od začátku. Jinak asi rozumné prozatimní ukončení celého cyklu, kdy tahle třetí série je kvalitativně aspoň lepší než Hedvábník, u kterého si už teď nemůžu vzpomenout, kdo a proč vraždil.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Nebylo to boužel tak špatné, aby se tomu dalo smát. Ziering s motorovkou na konci stylový, celkově to má pár funny momentů, ale fakt jsem doufal, že to bude ještě víc šílené. Snad další díly..

Průměrňákovi - Série 9 (2017) (série)

Z jedné strany škoda, že tahle pohodovka končí. Na druhou stranu končí v dobré formě a není to žádný trapas aka HIMYM třeba. Stýskat se mi rozhodně bude, teda mininálně do doby než najdu dostatečnou náhradu.