Hra o trůny (2011) (seriál) odpad!

Fantasy, horor, porno, akcia, triler, sci-fi... jednoducho celkom všetko nasrané, do jedného taniera, ale ten fakt, že to dokáže ktosi ospevovať? A vôbec dosledovať čo i len jedinú časť bez pretáčania??

Westworld (2016) (seriál)

Sorry, ale nemám 100 hodín času, kým sa to tam trochu rozhýbe.

Koruna (2016) (seriál) odpad!

Zas je potreba robiť hviezdy zo zdegenerovaného rodu, kde sa brali členovia rodiny navzájom? A čo pravda o prisťahovalcoch, ktorí len vycuciavajú systém a o moslimoch radšej pomlčím. Britská královna je celkom zbytočná, čosi podobné ako ten slovenský turista Kiska.

Prvních 100 (2014) (seriál) odpad!

Svetu stačí po jadrovej apokalypse 100 rokov! a je opäť všetko pripravené pre novú generáciu slniečkárov a ich komplikované vzťahy... no ja som po pilote s týmto hnojom pre istotu skončil.

Rychle a zběsile 8 (2017) odpad!

Tak tu máme ďalší skvelý diel, asi ten najlepší z celej série. Teda pokiaľ nepríde ešte jeden, a zas ďalší a ďalších päť, takisto stupídnych, bez poriadneho deja, zabalených do auto demolácií, stále tých istých šablón, niekto s niekym, následne proti nemu, celkom nelogicky a je koniec. Film zarobil cez miliardu a ideme na Furious 12. Ten bude samozrejme opäť originálny, ako tých desať pred ním.

Malcolm X (1992)

Denzel je špička a dokáže zahrať aj arašídové maslo, ale toto? Myslím teda dej je celkom mimo. To, čo dokáže Amerika je neskutočný guláš slobody a sekt. Spike prichádza s tým najagresívnejším z náboženstiev a snaží sa to zabaliť do ružovej handry.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Chýbal mi tu ešte sex s Godzillou, ale ináč to vidím na "silné" 2*. Fakt presne takto by mal vypadať akčný výter s monštrom v hlavnej úlohe bez dejovej linky a so vzorom Jacksonovho putovania po stredozemi z bodu A do bodu C a strihneme to cez cintorín príšer v bode B. Stupidita v podobe idem na neznáme územie s riadnym reprákom, to sa nedá ani komentovať. PS: Ku.va to multikulti (Číňanka, Brit...) kvôli návštevnosti v kinách mi už ináč lezie na city.