Pokání (2007)

Úchvatná podívaná na skoro dokonalý snímek. I život může být krutý a v tomto filmu poznáme, jak moc. Osudy lidí, do kterých se vžíváte více, než si chcete sami připustit, krásné záběry, dokonalé střihy a hudba, která se dobře poslouchá - 9,5/10.

Michael Clayton (2007)

Film, na který se pěkně dívá, jednodušší verze Kmotra, nebo Amerického gangstera. Jen škoda, že jsem byl tak unaven. Možná bych se do filmu vžil více. Btw toho pěknýho Mercedesu mi bylo fakt dost líto.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Kam se ztratil ten "pravý" Asterix? Hmm... pokud se povedl navodit dobrý vtip, byl okamžitě smeten jiným, popravdě horším. Všude byl vidět vysoký náklad na výrobu filmu a muselo nám to být cpáno takovým způsobem, aby to bylo vidět. Nebýt Zidana na konci, asi bych se ani moc nezasmál.

Východní přísliby (2007)

Zajímavý film s propracovanými postavami a charismatickým "Aragornem", kde máte celý život vytetovaný na těle. K Americkému gangsterovi tomu přeci jen ale něco chybí...

Sexy párty (2002)

Lepší, než dvojka. Dá se na to dívat, má to spoustu much, lehce americký humor, ne vždy pochopitelný - ale pro teenagery je to jak dělaný ;)

Svatba na bitevním poli (2008) odpad!

Vtipná komedie, při které jsem se zasmál všehovšudy pouze jednou. Ohraný děj s happy endem, spousta reklam (Nova, Bramac, pivo Černá hora, apod.). Poslední třetina lepší než celý zbytek filmu. Film drží nad vodou celkem hezká krajina a Bolek Polívka. Jen mě zamrzelo, že si české filmy musí pomáhat "umělým" zvyšováním počtu návštěvníků v podobě zvání škol do kin se sníženým vstupným (Jimmy_T). Ach jo...

Hitman (2007)

Kdybyste nečekali na něco, co vlastně vůbec nepřijde, mohlo to být mnohem lepší. Jedna "akční" scéna v polovině filmu to fakt nezachrání.

Once (2007)

Příklad toho, jak se za málo peněz dá udělat film lepší, než kdejaká americká s*ačka. Hudba, která se vám bude líbit, příběh, na který se budete rádi dívat. Potěší vás čeština, nepotěší vás, že jí je tam málo. Filmový videoklip k vlastní hudbě za pět hvězdiček.

Bourneovo ultimátum (2007)

Vrací zse zpět. Již potřetí. Drsnost ruského prostředí vás nenechává chladnými. Budete si to pamatovat ještě dlouho po shlédnutí. Nejlepší ze všech třech dílů - plný počet za super film.

Transformers (2007)

Taky bych si přál Mustanga. A klidně i žlutého, oprýskaného. Hlavně, aby to vypadalo, jelo to a nestálo to moc. Ale co se to děje? To auto má duši! Řídí samo, má cit! Ouha, auto není auto, je to robot. Co teď...? Pohodlně se usadíme a ponoříme se do lehce přehnaného dnešního světa, kde nemá nic svůj řád a i velké věci se zdají být menšími. Film se vám bude líbit, zaručuju vám to - pokud se na něj nebudete dívat s dabingem. S dabingem se z něj stává komedie.