Miseuteo robin ggosigi (2006)

Od tohoto filmu jsem čekal víc. Chvilku se mi ta hlavní představitelka líbila, chvíli ne. Něco mi tam drhlo. Celkově to je ale slušná oddychovka.

Pon (2002)

Horor u kterého jsem se občas i leknul. Kostra příběhu klasická ale i přesto se mi to moc líbilo. V hlavní roli v té době začínající krásná Ji-won Ha.

Eseu daieoli (2004)

Taková holka pomatenka. Půlku filmu vidíme, jak si s ní chlapy dělají co chtějí abychom pak druhou půlku mohli vidět, jak se jim mstí. Dobrá oddychovka.

Geurimja sarin (2009)

Od tohoto jsem nevěděl, co mám čekat a mile mě to překvapilo. Soukromé očko, které chce odjet do Ameriky, kde je jak říká, víc ženských a tím pádem i víc nevěr... bere poslední případ- při vyšetřování se dozvídá, že vražda, která se stala je jenom špičkou ledovce...

Achiwa Ssipak (2006)

Nemám rád výrazy typu "hustý" "megapecka" ale tady k tomuto filmu to všechno sedí. Něco tak ujetého jsem ještě neviděl a to jsem to viděl v naprosto normálním stavu. Zatím za 3 hvězdy a určitě si to pustím ještě někdy znovu. "Don´t act like Paris Hilton!"

Jopok manura (2001)

Komedie s trochou akce. Ze začátku mi byla hlavní představitelka velmi nesympatická, abych ji na konci měl rád :) Vtipné, jak si je pro šéfku klanu těžké najít manžela a když už nějakého najde, tak je těžké s ním být v jedné domácnosti.

Orora gongju (2005)

Sysel_CZ dal plný počet, May tři hvězdy. Už když jsem viděl toto hodnocení před filmem, tak jsem si říkal, že se mi to asi bude hodně líbit... Popravdě ze začátku jsem nevěděl co si mám myslet ale postupem času mě to začalo vtahovat a nakonec zhruba posledních 20 minut mě naprosto dostalo. Co dokáže zhrzená matka... Skvělý soundtrack.

Na útěku (1999)

Na svůj rok opět pěkně natočené. Kupodivu zajímavý hudební doprovod a druhý film (po Holiday), kde zazněla písnička od Bee Gees- Holiday. Jinak film o policajtovi, co jde po grázlovi, klasika- neurazí.

Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)

Opět tomu chybělo málo do maximálního hodnocení. Nevím, jestli je vhodné to srovnávat s Láskou nebeskou, jediné co to má stejné je, že to má více příběhů v jednom filmu. Nejvíce se mi líbila asi ta linie s mrzutého majitele domu a paní, která si tam projímala stánek.

Gyeonguiseon (2006)

Chvíli jsem váhal nad plným počtem ale nakonec tomu něco chybělo. Každopádně krásný příběh dvou lidí. Moc hezká scéna při sněhu, když jdou cestou z nádraží do hotelu. Jinak povinnost pro každého, kdo má rád vláčky- ať už železniční nebo v metru :)