• Krátkometrážní

Divergence (2014)

Tenhle film mi přišel hodně podobný hunger games. Knižní sérii Veronici Roth jsem nečetl, ale film se mi líbil hodně. Ta chemie mezi Triss a Čtyřkou byla pěkná, příběh se mi líbil, skvělý herc,i atd... Dávám tomu 5 hvězd.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019) odpad!

Pamatuji si když v prvních třech dílech se snažili tunit svoje auta, vyhrát pouliční závody, atd... Tady je to všechno naopak. Řekl bych, že to tvůrci akorát zhoršujou. V tom filmu mi nepřišlo nic pozitivního, protože ten chlap byl skoro jako robot a to mi už nepřijde originální rychle a zběsile, tohle už je nějaký sci-fi film, který nedává smysl. Dávám to do odpadu!

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

U většiny filmových sérií to bývá tak, že první díl nějakýho filmu je lepší než druhý. U terminátoří série je to naopak, a vlastně tenhle díl je nejlepší z celý série. Je vidět, že James Cameron (režisér) si na režírování tohoto filmu dal opravdu záležet. Objevili se tam scény děsivé, ale i takové, které ve sci-fi filmech mají být. Musím řict, že na tu dobu je to opravdu povedený film a proto dávám 5 hvězd.

Lví král (2019)

Lví Král se mi líbil taky kvůli tomu, že strašně miluju stejnojmenou kreslenou triologii od Disneyho, sice se to mělo nějaké mouchy, ale to má přece každý film. Nádherné zrealizování animovaného filmu, opět dobrá režie, postavy se chovají tak jak mají podle původní triologie. No prostě pecka. Doporučuju a dávám 5 hvězd.

Le Mans '66 (2019)

Upřímně se mi chtělo brečet. Tak skvělý film jsem dlouho neviděl. Matt Damon a Christian Bale zahráli úžasně svojí roli, krásně zrežírovaný a ta chemie mezi Kenem Milesem a Carrollem Shelbym. Já vám říkám, že tenhle film byl celovečerní zážitek. Sice mě mrzí, že Ken Miles zemřel takhle, ale je to taky jeden z důvodů proč se na tenhle film podívat a proto tomuhle nadupanýmu filmu dávám 5 hvězd.