Amazing Spider-Man (2012)

Ak máte naozaj radi Spider-mana, radšej to ani nepozerajte, iba čo si pokazíte dojem. A pre tých ostatných, zase tu máme jeden z mnohých hollywoodskych Blockbusterov, ktorý na prvý pohľad pekne vyzerá, ale vnútri smrdí.

Australská apokalypsa (2010)

tak zase až tak zlé to vrámci možností zase nebolo, netreba čakať filmové zázraky,ale aspoň to bolo niečo menej vídané, než lietajúce meteority a spol, a mŕtvymi sa veru tiež nešetrilo...

Bitva o Hill 60 (2010)

Sú filmy v ktorých nerozhoduje herecký výkon postáv či ukázalosť vizuálnych efektov, podstatou je, že proste existujú a sú tu na to, aby sme my, čo sme to na vlastnej koži nezažili, akých hrôz je ľudstvo schopné a teda aby sme urobili všetko pre to, aby sa to už nemuselo zopakovať...

Bojiště (1949)

Mňa osobne tento film velmi príjemne prekvapil, čudujem sa že ho nevysielajú pravidelnejšie, je to totiž miestami velmi dobre znázornené rozpoloženie v ťažkých časoch a hlavne neboja sa rýpať (amíci) ani do vlastných radov, takže nejde len o nejakú tú oslavu hrdinov, ale skôr o zachytenie bezradnosti a odpornosti vojny ako takej.

Buchty a klobásy (2016)

WTF was that? :), LOL, tak som sa už dávno dobre nepobavil, je to riadne "praštené", ale po všetkých tých sladkých animákoch, toto bolo ako ľadová sprcha, paráda :)

Bunraku (2010)

Vpodstate je to celkom zaujímavý film s dobrým obsadením, dôvod prečo som dal len dve hviezdičky je tento: Tak za prvé ide ma roztrhnúť od zlosti keď závereční záporáci majú kladných hrdinov na tanieri a stačí len malý šťuch aby bolo po nich. Miesto toho však len blabocú kraviny a čakajú kým ich čírou náhodou z posledných síl kladný hrdina nepošle na onen svet, aby dali zavďak happyendu...No a za druhé, propagovať cigarety, tie cigarety čo majú na svedomý rok čo rok približne 5 miliónov mŕtvych, tak to je ozaj priveľa...Keďže tie tabakové svine nemôžu robiť legálnu reklamu, pchajú sa do povedomia kade sa len dá, fuj

DC Liga supermazlíčků (2022)

Vynikajúci animák po dlhej dobe, moc sa mi páčil, pobavil,aj som sa dobre zasmial, aj koniec bol pekne spravený, dĺžka tak akurát. Hlavný záporák bol super, neni čo vytknúť. Ak bude aj dvojka, určite sa naň budem tešiť.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

..tak toto bola riadna haluz, to proste MUSÍTE vidieť, kam sa hrabú americké horosračky, toto je fakt nárez, takmer som vygrcal obed (scéna v aute "carsick"), a to prečerpávanie benzínu do Tigra tanku, OMG. Rozhodne odporúčam!

Demolition Man (1993)

Výborná kombinácia akčného filmu a lahkej komédie. Prirovnal by som to ku Arnoldovmu Posledný akčný hrdina filmu, škoda že takýchto vydarených filmov je poslednou dobou tak strašne málo. PS Scéna s Hamburgerom je proste kult :D

Detektiv Nick v New Yorku (1934)

Niet nad čiernobielu detektívnu klasiku s dávkou humoru a nadsázky. Skvelý kúsok pre milovníkov tohto žánru, kam sa hrabú dnešné 3D sračky...