Bába z ledu (2017)

Bylo by to dobré, ale ještě teď nespím z té nechutné postelové scény. Prostě to už není hezké v takovém věku, to je realita.

Králíček Jojo (2019)

Vtipné, dobrý hudba, scény atd., ale v polovině filmu se bohužel z komedie stane drama. Smrt matky si mohli odpustit. Nečekané...

Probudím se včera (2012)

Mám rád výpravy v čase do minulosti, čili nápad to je samozřejmě dobrý, ale je vidět, že na to nebylo tolik peněz. A hodně mě rušil Mádlův děsný účes, takhle se to nenosilo.

Avengers (2012) odpad!

Další krávovina pro děti, výbuchy, střílení, nuda.

Méďa 2 (2015)

Kupodivu to není horší než jednička, pořád stejně dobré! Takových filmů bohužel vzniká málo. Snad bude trojka.

Méďa (2012)

Super, konečně nějaká skutečně vtipná komedie. Je to drsný humor, ale dobrý.

Přes prsty (2019)

Langmajer tu nevypadá jako svůdník, nýbrž jako homeless.

Nabarvené ptáče (2019)

Příliš kruté a drastické. Kamera je asi hezká, ale týrání dítěte, trvající přes dvě hodiny, nedávám. Chápu, že když je film černobílý, tak to má znamenat umění.

Parazit (2019)

Čekal jsem asi trochu více, je tam hodně nelogických věcí viz recenze F. Fuky

Vlastníci (2019)

Zklamání. Voříšková neskutečně přehrává, takto hystericky se fakt nikdo na podobných schůzích nechová. Z každé blbosti vyletí, je hrubá a diktátorská, přitom o generaci mladší než ostatní (kteří si to nechají líbit). Působí to celé jako levná, divadelní hra. Dialogy jsou občas vtipné, ale není to opravdu film do kin. Nafouknuté.