Městečko South Park (1997) (seriál)

Pořád skvělé! Humor pro chytré lidi, i když trochu drsný a nekorektní, ale právě to ho odlišuje od podobných seriálů (např. nudnějších Simpsonů). Dvacet minut udrží vaši pozornost. Jsem rád, že neztratili smysl pro humor. Jen tak dál! PS Trey Parker mluví snad padesát postav, zajímavé.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nudné, pořád stejné, opakující se...už by to mohlo skončit. South Park je mnohem lepší - řeší aktuálnější témata, je drsnější a vtipnější.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Všechny MI filmy na jedno brdo, takový ještě superlepší James Bond. Je to koukatelné, ale brzy tu budou mít i teleport, neviditelný plášť a ten pomocný trouba to bude ovládat tabletem, který bude vždy nabitý a za dvě vteřiny se připojí třeba na záchod do Pentagonu....ach jo.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Všechny tyhle MI filmy jsou samozřejmě snaha napodobit Bonda. Nevím, je to koukatelné a dostatečně akční, ale řekl bych, že zbytečně až moc. To tam vždy musí být vrtulník, auto honička, bomby a chlap na tabletu, který s tím ovládá výtahy, zařízení budovy, metro, stíhačky, cokoliv? To je prostě blbost.

Dracula (1992)

Pořád dobré, divím se, že tento kultovní námět ještě nikdo od té doby nenatočil. Nebo ne lépe. Přitom je to skoro 30 let staré a máme dnes lepší efekty! Tento film je po všech stránkách povedený, je to barevné, temné, takové pohádkové, ale přesně to tomu sluší. Je to děsivé, má to dobrou hudbu. Skoro na pět hvězdiček.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Takový napínavý a hezký velkofilm, přitom taková blbost. Pozastavil se někdo nad tím, kdyby měl Ježíš potomky, tak fakt nežije jedna ženská, ale asi tak dvacet miliónů lidí? Museli by po 60-80 generací udržovat naživu vždy jen jedno dítě. Ostatní zabít či nemít a to jedno by vždy muselo přežít. A hledat v knížkách nějaké krevní vazby, hahaha. Rodokmen by si aristokracie sestavila do středověku. Ale když upustíme od těch blábolů a zapomeneme na to, že existují geoadary a obří místnost s Marií Magdalenou pod pyramidou v Paříži by dávno snadno objevili (při všech těch rekonstrukcích atd), tak je to hezký koukatelný film s prvotřídní hudbou.

Lovci pokladů (2004)

Faktograficky blbost, ale koukatelná a celkem napínavá. Mám pocit, že se snaží trochu kopírovat Da vinci code.

Kid (1921)

Krásné a dojemné a přitom se zde nemluví! Jistě tomu trochu pomáhá i zrychlená kamera...

Letec (2004)

Bohatý rozpočet, ale nuda.