Bastardi (2010)

Mám pocit, že na tom filmu je špatně úplně vše. Přestože se to skoro dalo shlédnout až do konce. Ale i tak přeju Magnuskovi vytrvalost a úspěchy

Džusový román (1984)

Tak to byl vážně román jak stehno. Bylo mi tý holky líto. To hnusný prostředí, rodičovská moudrá výchova ("Tak co mi na to řekneš?! No tak co mi na to řekneš?!! "- jak mi to bylo povědomé:-) ), tupý okolí, vlezlý otázky ostatních,... Prostě příběh ze života bez příkras. Ale dívalo se na to dobře a v první polovině jsem se i dost zasmál ( V té části to tak trochu připomíná tragikomické pojetí série Slunce seno ) .

Správci osudu (2011)

Kupodivu to vážně není až tak špatný, jak by se mohlo z popisu děje zdát

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Jeden z těch seriálů, které jsem coby děcko miloval. Možná už jen proto, že ho naši nenáviděli ( Želvy Ninja nebyli zkrátka tak roztomilí, jako Krteček, nebo Ferda Mravenec ). No... po částečném shlédnutí jednoho dílu s odstupem asi osmnácti let už těžko pochopit, že jsem něco tak primitivního miloval:-) A dokážu si i představit, že jakožto rodič bych už nejspíš zaujal podobné stanovisko, jako kdysi ti mí. Ale budu si asi muset přiznat, že většina dospělých zkrátka jisté hodnoty ( které tento seriál nesporně má ) nedokáže docenit

Kráva (1993)

Historický film, kterému se opravdu dá věřit a příjemně se na něj kouká. Přestože příběh není žádný med

Prima sezona (1994) (seriál)

Tak jeden dva díly mě nechytly a měl jsem problém s hereckým obsazením Aňi Gesilerové a Tatiany Vilhelmové pro role Ireny a její sestry. Typově jsou tyto herečky úplně mimo předlohu. Ale to je tak všechno, co seriálu mohu vytknout. Báječně se povedlo navodit atmosféru, jaká na člověka dýchá i z knihy. Velkou zásluhu na tom má zejména hudba Petra Hapky a skvélé obsazení pro roli Danyho. Když jsem četl Prima sezonu ( ještě před shlédnutím seriálu ), představoval jsem si to nějak tahle. PS: Doporučuji hlavně poslední díl

Ajťáci (2006) (seriál)

Nejlepší sitcom, jaký znám. Čtvrtá řada je už sice bídná, ale díky dokonalým prvním třem už ze svého hodnocení neslevím

Pád nebes (2002) odpad!

Nejhorší kinozážitek, jaký jsem kdy zažil. Hodně to připomíná Nudu v Brně, s tím rozdílem, že je to podstatně horší. Nechápu, kde se tu to vysoké hodnocení vzalo