Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Nebýt Kevina Smitha tak bych tomu dal "Odpad!", takhle alespoň jedna hvězdička. Na to jaké má tento seriál hodnocení jsem tedy opravdu čekal víc. Neskutečně nesmyslný plytký děj, semtam vtípek, většinou ale spíše trapný. Proč Kevine, proč?

Deník zabijáka (2007)

Naprosto originální film, který se nesnaží tvářit jako bůhví jaké dílo.

Divočáci (2007)

Pokud vypnete mozek, můžete se docela slušně pobavit. Velkým plusem je absence fekálního humoru, na druhou stranu ale humor alá Cimrman nečekejte.

Gympl (2007)

* za hudbu a * za herce, tak špatnej scénář, tak zbytečný hlášky, tak přehnanej gympl ... , tak zbytečný (jednoúčelný) scény, chvílema nesmyslná snaha moralizovat ..

Chuck (2007) (seriál)

Téměř odpad, ale jedna * z milosti. Asi jednou nebo dvakrát jsem se téměř i zasmál. Jestli si tenhle seriál zaslouží 81% hodnocení nebudu řešit, ale vím jistě že se na to nikdy více nepodívám. P.S. Viděl jsem to s CZ dabingem, možná to trochu poznamenalo hodnocení.

Jmenuji se Bruce (2007)

Pro fanoušky Bruce C. povinné, pro ostatní ne moc zajímavý film.

Mlha (2007)

Očekával jsem hodně, bohužel úroveň triků by stačila na průměrnou počítačovou hru, chování postav bylo velmi nepřirozené, konec byl sice téměř "šokující", ale nesmírně křečovitý. Škoda. Jako béčko z 80. let by to ještě ušlo, ale kdybych psal hodnocení hned poté, co jsem viděl film, nedostalo by to asi ani jednu hvězdičku.

Pan Včelka (2007)

Nebýt naprosto ubohého scénáře, totálně předvídatelného děje a hlavně total nesmyslného konce tak by si zasloužil hodnocení in. 75 - 80%. Takhle díky chybám výše max. 55%. Škoda, některé hlášky (a některé pěkně cynické!) byly úžasné.

Resident Evil: Zánik (2007)

nebýt toho zbytečně dementn*ho konce, určitě by si zasloužil daleko vyšší hodnocení