For All Mankind - Triáž (2021) (epizoda)

Rusi su Rusi, leb tvrda sila na nich platí, inak zle s nimi a horšie proti nim - rovnako ako teraz vo vojne... Konflikt naberá na otáčkach. Bude zaijimave to sledovať. Dufam, ze si nechajú vratka do tretej serie

For All Mankind - Vzdání holdu (2021) (epizoda)

Dôležitých udalosti tu bolo skutočne veľa. Aleida to naozaj posrala, nevedela čo urobila,ako ublížila. Gordo nám schudol a vyzerá lepšie, je odhodlaný, lebo ma cieľ. To sme vedeli, čo sa stane Molly a povedal by som,že to je ešte ťa lepšia varianta za to, že sa vystavila žiareniu

For All Mankind - Nebuď krutý (2021) (epizoda)

Začína to mat naozaj velky spad na všetkých frontoch. Radosť pozerat ako ode dej dopredu. Niekore charaktery sklamali, ine nie a ine prekvapili. Emocii a zivotnych skúšok tu bolo až až.

For All Mankind - Dokonalé plány (2021) (epizoda)

O nieco lepší diel ako predchádzajúci. Súbežne sa tu riešilo viac vecí. Bez nejakej obzvlášť velkej gradacie deju. Islo to pozvolne. Na konci - myslím, že bežná rutina. Vyzeralo to zaujímavo. Gordo si brusi zubky ba Tracy, Ed napreduje a rusi , no ti ostanú taki aki su...

For All Mankind - Tíha (2021) (epizoda)

Zmena režiséra bola aj zmena kvality dielu, krok späť. Dalo sa to aj lepšie spracovať. Molly Coob bola na záver dielu fakt dobra. Chybali mi v tom emocie. Bol to skor taky diel, kde veci akoby urychlili a nešlo to ako v predchádzajúcom dieli

For All Mankind - Pathfinder (2021) (epizoda)

Dobrý diel, udialo sa pomerne vela a dej mal spad. Koniec dielu bol s vyvrcholením, ktore vas taha pozrieť dalsi diel.

Temný rytíř (2008)

Čistá batmanovka. Niektore kľúčové slova a vety nebolo dobre rozumieť pre ten jeho hlupy hlas. Príbeh celkom fajn, efekty dobre. Šialenstvo Jokera je nekonečné. Chýbalo mi v tom niečo

Matrix Resurrections (2021)

Po grafickej stránke veľmi dobre. Trochu také sekanie keď išlo o spomalený čas, ale celkom fajn. No a dej? Katastrofa. Dalo sa to aj lepšie vymyslieť. Akosi sa z toho stal naraz priemerný film. Taky bez duše, natočený, len aby boli prachy a čerpá slávu z trilógie. Ako nejaký lacný seriál, ale kde sa snažili. Niečo ako Flash. Skôr pre deti. Niektoré scény boli divne, extrémne nadprirodzené - áno Matrix je na prirodzený, ale nie infantilne...skôr sklamanie viem, že je ťažké pokračovať v tak vysoko nasadenej latke, no i tak,keď sa do toho dali, mali to urobiť pompezne. Je z toho prirmerny film

Matrix Reloaded (2003)

Asi som veľký nadšenec. No aj druhý diel bol skvelý. Plný akčných scén. I keď obcas som sa pozeral, že to prečo? Ale čo. Je to Matrix a hotovo. Viac filozofovania aj akcie. Mne ta Trinity príde staršia ako Neo...

Matrix (1999)

Jeden z najsilnejších akčných filmov vôbec. Prekvapil spracovaním ale aj hereckym obsadením. Všetko klaplo na prvú. Scenár aj réžia su fakt na úrovni. Film si opäť veľmi rad pozriem zase po nejakej dobe