Mladý papež - Epizoda 5 (2016) (epizoda)

Dej sa vlečieee...Flashbacky odkrývajú pozadie jeho správania. Pápež sa prehlásil za silnejšieho politika ako je Vojelo, ktorý na neho chystal hnusnú búdu...To sa mi rátalo ako mu to vytmavil. Oživenie nastalo hudbou I am sexy od LMFAO no a potom veľká prča, keď Vojelo musel bozkávať nohy pápeža. Zjavne si to vychutnal. Postupne a dejovo veľmi pomaly to ide dopredu.

Simpsonovi - Matleti ze Springfieldu (2015) (epizoda)

Intelektualne ladený diel. Začiatok - gaučový gag bol fakt dobrý. Ten AntiGutrnberg 3000 - to koho môže toto napadnúť? Skvelé

Zakladatel (2016)

Postupne sa rozvíjajúci obsah s narastajúcou gradáciou. Super. Dokonale zvolený herec, ktorý to zvládol na jednotku. Príbeh nebol ničím výnimočný, skôr naopak, klasická ukážka postupného rastu človeka, ktorý je hladný po úspechu, urobí preň čokoľvek. No a vyšlo to. M Donald je na svete, najväčší vlastník nehnuteľnosti na svete. Aké jednoduché a pritom rafinovane. Dobre pozeranie bez vypätých scén a krvavých konfliktov. 90%

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Príjemny pohodovy rodinny film s dobrým hereckým obsadením aj prevedením. Veľmi pekne to režisér spracoval, vierohodne. Pre teenagerov skvelý. Príbeh nenudil, pointa na konci. 90%

Simpsonovi - Rození líbači (1998) (epizoda)

Hehe, Homer to vychytal...holý na štadióne. A ten Lizin pohľad na konci na Barta...Podarený diel

Simpsonovi - Vzhůru z prázdnin (2017) (epizoda)

Tento diel bol dobrý. Ako vzdy sa to vráti do starých koľají. No Homer génius je tiež zaujímavý v tomto prevedení

Mladý papež - Epizoda 4 (2016) (epizoda)

Dej sa výrazne spomaluje, minimálny posun dopredu, čo je sklamanie. Skôr by som povedal, že tento diel sa pripravovala pôda na rozbeh. Uvidíme

Mladý papež - Epizoda 3 (2016) (epizoda)

Velmi silne. Opäť sa ta hra postupne rozvíja a pápež ukazuje svoj diabolský zámer... Ten Law vie dať tomu šťavu. Každý ma svoj hriech...pápež chce o nich vedieť rovnako ako bývalá práva ruka starého pápeža.

Mladý papež - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Smiech, pobavenie a prekvapenie. Skvelý hudobný podmaz, dobre vytvára atmosféru. Dej mal stále čo odhalovať, stále veľké napätie... Zaujímavé konanie s klokanom, veľmi silno intriguje a rýchlo získava informácie, vypočítavo a prezieravo koná a myslí veľmi dopredu. Pre okolie nevyspytateľný. Ten štvrtý list... Najviac som bol prekvapený pri jeho preslove, avšak niečo v tom duchu už naznačoval. To čo hovoril, hovorilo o ňom a jeho názor. Ostal som mimo ako tí ľudia námestí, len s tým rozdielom, že asi vačšina ľudí na námestí nepochopila.