Preacher (2016) (seriál)

Po prvních 4 dílech jsem krásně namotanej a zvědavej, co bude dál. Pokud si Preacher udrží laťku (nebo ju ještě o trošku zvedne), budu maximálně spokojen.

Keanu - Kočičí gangsterka (2016)

Já se teda celkem bavil, ikdyž chápu, že tohle nebude film pro každýho. Jestli máte rádi ústřední dvojku, šílenej humor, zbytečný nadávky a samozřejmě kočky, tak je film pro vás. Pokud ne, může se dostavit nuda.

Angie Tribeca (2016) (seriál)

Angie Tribeca si jasně bere inspiraci z klenotů velkýho i malýho plátna - filmů Bláznivá střela a seriálu Police Squad - a já jsem s tím naprosto v pořádku! Nečekejte hluboký zápletky, sitcom ve tvaru Big Bang Theory, nebo drahý vymoženosti Kriminálky Miami. Tohle je show o momentech, který vám buďto přijdou extrémně vtipný, nebo extrémně trapný. [UPDATE] Druhá řada posouvá Angie Tribecu ještě o kus výš, takže nemůžu jinak, než dát 5*. Takhle dobře jsem se už dlouho nenasmál!

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Na český seriály jsem už dávno zanevřel. Nic za poslední roky mě nepřišlo ani z dálky tak dobrý a zajímavý, jako zahraniční tvorba. Pak jsem narazil na Cirkus Bukowsky, podíval se na první díl a málem se pochcal radostí! Češi mi po hodně dlouhý době dokazují, že umí točit i jiný věci než Růžovou zahradu, Rodinný pouta a levný napodobeniny kriminálek Miami. Obě řady pecka!

Liga snů (2009) (seriál)

Fantasy football mi nic neříká, ale to je vlastně úplně jedno, protože o tom The League ani moc není. Důležitý jsou hlavní postavy a jejich zábavný problémy, situace a hlášky. Jedna z nejvtipnějších postav je Taco (aka YouTube celebrita Jon Lajoie), kterej mě baví v každý scéně. The League doporučuju (nejen) fanouškům It's Always Sunny in Philadelphia.

Štamgast (1987)

Pokud nejste fanoušky Charlese Bukowskiho (nebo jste od něj nic nečetli - povídky, romány, básně...), tak se vám Barfly možná líbit nebude. Je to hodně specifická, špinavá záležitost. Jestli ale jeho tvorbu znáte a baví vás, můžete se těšit na stoprocentní "bukowinu." O průběhu natáčení tohodle pokladu taky vypráví Bukowa knížka "Hollywood", kterou vřele doporučuju.

Počítání mrtvých (1999)

Dost ponurá a zvláštní podívaná. Ve filmu se vlastně nic moc neděje, jenom Cage jezdí sanitkou, chlastá a šplouchá mu na maják. Čtyři hvězdy dávám především za skvělou "hnusnou" atmosféru, která se mnou velice zvláštním způsobem hnula.

Street Kings (2008)

Drsnej Keanu Reeves je drsnej!

Deprivační staniol (2007) (amatérský film)

Neskutečný psycho v podání Martyho aka Řezníka, který ve vás zanechá hluboký znechucení životem. Paráda!