Wonder Woman 1984 (2020)

Hudba Hans Zimmer . Film sa jednoznačne oplatí pozrieť. Patty Jenkins režíserka a scenáristka použila vo filme rôzne akcie podobné z iných filmov. V minulosti som to kvitoval dnes mi to trochu začína vadiť že sa kopíruje. Je totiž ťažké vymyslieť niečo nové. Jadro filmu ale novo vymyslené je . Ostatné scény ako cez kopírák z iných filmov. Obsah filmu , vnímam takto : Je to niečo nové čo tu ešte nebolo. Keby bolo keby tak by to dopadlo tak a tak. Áno , čo by si si želal ak by ti niekto požičal Arabelin prsteň alebo keby si stretol Džina a splnil by ti najtajnejšie želanie alebo by si chytil zlatú rybku . V tomto filme sa nájde niečo alebo niekto čo plní želania. Ale v modernej dobe si už nikto neželá trebárs sieť na ryby či flintu na zajace. Čo by si želal ? Ja by som si želal byť milionár a mať najkrajšiu ženu na svete a veľa dobrých kamarátov a skvelú rodinu. No ale môj sused by si tiež mohol niečo želať napríklad aj moju smrť pretože ma nenávidí. Čo by sa splnilo ? A čo by stalo keby sa tá rybka, či Džin či ten prsteň rozhodol že splní naraz susedovi aj mne to želanie alebo napríklad všetkým ľuďom naraz na celom svete. A čo s tým má Zázračná žena / WV/ ?. Nebudem prezrádzať. Čo by sa stalo sa fakt oplatí pozrieť.

Vyšinutý (2020)

Takéto filmy veľmi nemusím. Nereálna blbosť. Ale kukol som to kvôli Ressellovi C. . Škoda že to nebolo reálnejšie . Dosť ma to vyrušovalo. Film je napínavý a stresujúci škoda že celý veľmi nereálny. Keď že je to iba film tak by to nevadilo ale on sa tak nejak javí ako dokument či reálná poviedka. Ale oplatí sa to určite pozrieť.

Habermannův mlýn (2010)

Andrej Hryc - vo filme Habermanov film si zahral miestneho starostu . Keď fašista - štubanfirer Kozlovsky vstúpi na Krstiny Habermana ktorý má ze ženu židovsku nastane ticho. Tu prikročí k fašounovi Andy Hric a podá mu pohár vína z boku a prehovorí hanz Hartl - Burgermajster . Celé je to zahrané ako perfektná filmová scéna. Občas si ju púšťam opakovane. Film je veľmi dobre natočený a na dosť dobrej úrovne. Videl som ho viac krát , taký je dobrý. Oplatí sa pozrieť doporučujem.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Krajšiu rozprávku ako je Zloba - Královna černé magie sa len tak ľahko nepodarí natočiť. Úžasné kostýmy, scény a hudba od Lana Del Rey - Once Upon A Dream - môžete si ju pustiť na yutube celú. Jas som si ju pustil asi aj 100 krát a v predstave som mal smutnú ZLOBU - Angelina Jolie ktorá sa ak teenegerka zaľúbi do chlapca ktorý sa stane budúcim kráľom. Na dôkaz poslušnosti terajšiemu královi - odreže príšerke Zlobinke z lesa jej bájne čarovné krídla aby sa zavďačil. Chlapec v budúcnosti stane kráľom a narodí sa mu dcérka. Angelina sa dostaví na krst ako sudička a vysloví prekliatie. Neskôr ho chce odvolať lebo si to děvčátko velmi obľúbi a rozhodne sa, že naňho bude dávať navždy pozor... Je to krásny príbeh, všetko neprezradím. Ešte mi utkvěl v pamäti - Zlobín havran pomocník menom ,, DIAVAL,, / SAM Riley veľký sympaťák. Rozprávka má na 5 hviezd. Kto dá menej ako 5 HVIEZD to buď nevidel alebo sa nesústredil na dej a celkový film. Proste nemá chybu. Nič na tom nenájdete čo by uberalo čo len jednu hviezdu. Do úvahy treba brať že je to Fantasy rozprávka.

Palmer (2021)

Justin Timberlake - PALMER mi v tomto filme výzorovo veľmi pripomínal herca z X-MENov James McAvoya. Palmera prepustia z väzenia a chce začať nový život. Tvrdý chlapík sa z ničím nemazná až sa zoznámi s malých chlapcom. Chlapca ktorý má matku feťačku a veľmi sa o syna nezaujíma sa rozhodne že si vezme do pestúnskej starostlivosti.

Zrodila se hvězda (2018)

Bradley Cooper a Lady Gaga to zahrali veľmi dobre. Vo filme je láska, úspech, splnený sen aj smútok. Film je dlhší a pozerá sa pomaly . Začiatok som si nakoniec pozrel ešte raz - proste som potreboval vedieť ako to celé medzi nimi začalo . Obsah : Mladá kočka sa náhodou stretne s hviezdou country a zaľúbi sa tak do osobnosti . Spevák a gitarista v dievčati objaví veľký talent a dá jej možnosť ukázať sa a predviesť na svojom koncerte . Títo dvaja sa do seba buchnú a prežijú v láske časť svojho hudobného života. Film je pekný doporučujem.

Bloodshot (2020)

Vin Diesel, v hlavnej úlohe známy herec z filmov , Rýchlo a zbesilo. Veľmi zajímavý filmový herec Toby Kebbell, - sa predstavil aj v úžasnom filme RocknRolla ako syn mafiana Johnny Quid - tu hraje divného týpka v šlapkách a vysokých ponožkách. Výborný Sci-fi akčný film kde sa predvedie silák Vin Diesel .

Mizerové navždy (2020)

Lepšie akčné krimi ako je BAD BOYS - Zlí chlapci / od polície / len tak ľahko nenájdete. Film je moderný a sú doň schválne vkladané aj prvky ako sú citý drsných policajtov akým je dedovská láska k narodeniu vnúčika. Jednička film - Akcia od začiatku až do konca . Skúsení pekní herci - film na úrovni .

Městečko Wander (2020) odpad!

Na začiatku sa stane vražda. Rozhodne sa ju vyšetrovať šedivý týpek Psychiatrický chorý pacient. Celý film berie lieky a vyšetruje v delíriu. Nakoniec to jasne, že vyšetrí ale nikto mu neuverí lebo je blázon. Ozaj hrá tam Tommy Lee Jones. Verím tomu že keď ten film natočili radšej si ho ani nepozrel, Strašné neco.

Pistolera (2020)

film sa dá pozrieť - dobré scény sa zlievajú s pokazenými. Americký režiséri ich na dvdčkach volajú - tzv. vystrihnuté scény, V tomto filme je to bez opravy. Ak to budete pozerať pomaly s prestávkami aj to dopozeráte. Naraz to nejde. Hlavná hrdinka - Romina Di Lella sa vo filme hrala na Desperáda. Keby tie hodiny čo strávila v posilňovni , strávila radšej s nejakým majstrom bojového umenia vyzeralo by to lepšie.